Ana SayfaKimdirYasemin Şefik Kimdir?

İlgili Postlar

Yasemin Şefik Kimdir?

Yasemin Şefik  kaç yaşında? Yasemin Şefik  aslen nereli? Yasemin Şefik  nereli? Yasemin Şefik  hangi burç? Yasemin Şefik’in radyoculu nasıldır? Yasemin Şefik  biyografisi? Yasemin Şefik  kimdir? Yasemin Şefik  haberleri,Yasemin Şefik  burcu,Yasemin Şefik  hayatı,Yasemin Şefik kaç yaşında? Yasemin Şefik  gerçek adı? Yasemin Şefik  eski hali, Yasemin Şefik  son hali? Yasemin Şefik  biyografisi ve tüm merak ettiklerinize haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yasemin Şefik  kaç yaşında? Yasemin Şefik  aslen nereli? Yasemin Şefik  nereli? Yasemin Şefik  hangi burç?

Yasemin Şefik, 22 Kasım’da İsviçre St. Gallen‘de dünyaya geldi. 39 yaşında olan Yasemin Şefik, akrep burcudur. Radyosu Yasemin Şefik’in aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Yasemin Şefik kimdir?

Özellikle radyo severlerin sesine aşina olduğu Yasemin Şefik 1979 yılında doğdu. İlköğretim, Ortaokul ve Lise mezuniyetinden sonra radyoculuk mesleğine adım atmış ve Süper Fm, Pal Fm, Radio Hot İstanbul Tv ve Best Fm gibi radyolarda görev yapmıştır.

Yasemin Şefik’in radyoculuğu

1996 yılında Aktuel Dergisinde foto muhabirliği ve Radio Sport’da Sabah Gazetesi Avrupa sorumlusu ile futbol programı sunmaya başlamıştır. Eş zamanlı olarak Radyo Fener’de metin yazarlığı yapmış, 1999 yılında Süper FM’de yayınlarına devam etmiş, 2003 yılında Radyo İstanbul ve İstanbul TV’de Onda On ve İstanbul’un Erenleri isimli programların metin yazarlığını yapmıştır. Yine aynı dönemde Gecenet isimli İnternet üzerinden yayınlanan programda sunuculuk yapan Yasmein Şefik 2003 yılında MÜYAP tanıtım filmini yazmış ve yönetmiştir.

Günümüzde Best Fm’de çalışmalarını sürdüren Yasemin Şefik radyo sunuculuğunun yanı sarı skeç yazarı, anlatıcı ve foto muhabiridir. Bir dönem televizyon ekranlarında yayınlanmış olan TRT’de Emre Altuğ‘un On Numara Show, Duvar Adam ve Ceyhun Yılmaz‘ın bir çok skecini kaleme almıştır.

Ayrıca BKM Mutfak’ta stand up gösterileride yapmakta, Dünlük & Ne Olduysa Dün Oldu, Hiç Kurusu, Öyle Vakti ve Anladım Bozukluğu isimli kitaplara imzasını atmıştır.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler