Ana SayfaDedikoduYasemin Bozkurt'tan Gülben Ergen İtirafı

İlgili Postlar

Yasemin Bozkurt’tan Gülben Ergen İtirafı

Geçtiğimiz aylarda Mehmet Ali Erbil hakkındaki açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düşen Yasemin Bozkurt geçtiğimiz gün bir YouTube kanalına konuk oldu. Yasemin Bozkurt’tan Gülben Ergen itirafı geldi. İşte Yasemin Bozkurt’un o açıklamaları;

Mehmet Ali Erbil: “O Gelecekse Stüdyoyu Terk Ederim”

“Mehmet Ali Erbil programıma konuk olduğunda annesiyle beş yıldır konuşmuyordu. Annesi ikinci kez evlendiği için onunla konuşmuyormuş. Programıma geldiğinde ‘seni yüzleştireceğim’ dediğimde, ‘Gelecek kişi annemse stüdyoyu terk ederim’ dedi…”

“Ama daha sonra annesi stüdyoya girince birbirlerine sarılıp hüngür hüngür ağlamaya başladılar. Böylece onları ben barıştırmış oldum.”

Eski Sunuculardan Yasemin Bozkurt Mehmet Ali Erbil Açıklamasıyla Gündem Oldu…

“Tek Kurşunla Öldürülmüş”

Gökay Kalaycıoğlu’nun “Sana en büyük yalanı kim söyledi?” sorusu üzerine Gülben Ergen’den bahseden ünlü isim, şunları anlattı: “Gülben Ergen yalan söyledi bize. Kardeşin var mı dediğimde ‘Evet var trafik kazasında öldü’ dedi. Gülben’in bu söylediği bana inandırıcı gelmedi ve ekibime araştırmasını söyledim. Yasemin’in Penceresi’nin öyle bir ekibi var ki MİT neyse YİT’da (Yasemin istihbarat teşkilatı) oydu. 15 kişiydi ve hepsi canavardı. Nerede ölmüş gidin araştırın mezarını bulun ve gerçekten trafik kazasında mı ölmüş bakın dedim. Bir ekibi bunun için Ankara’ya yolladım. Sonra Gülben bunu itiraf etti. Ne yazık ki abisi kavga eden çocukları ayırmış ve dönerken abisi tek kurşunla öldürülmüş. Gerçeği bulduğumuzu Gülben’e söylemedik. Ekip inandırıcı olsun diye mezarını falan çekmişler.

Yasemin Bozkurt’tan Gülben Ergen İtirafı

“Gülben de programda görünce şoka girdi. Nasıl bulduğumuzu sordu ben de neden yalan söylediğini sordum. ‘Bu benim içimi acıtan bir olay. Her seferinde abin neden öldü dediklerinde cinayet olayını anlatmak istemiyorum. Onun için de kendi kafamda bir yalan uydurdum ve kendimi buna inandırdım’ dedi. Sonra zaten anlattı.”

Gülben Ergen kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler