Ana SayfaDedikoduYasemin Allen'in Rolü Buraya Kadar

İlgili Postlar

Yasemin Allen’in Rolü Buraya Kadar

Oyuncu Yasemin Allen, ikinci sezonu ‘Çi’ ile dijital ortamda yayınlanan ‘Fi’ dizisindeki sahnelerinin bittiğini açıkladı..

Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan ve Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Fi dizisinin ikinci yeni sezonu Çi 9 Kasım’da izleyici ile buluşmuştu. Yeni sezonda Nur Fettahoğlu’ndan sonra Yasemin Allen diziye veda ettiği açıkladı.

Yasemin Allen, ‘Çi’ kadrosuna 3 hafta önce katılmıştı. Ancak kitabın yazarı Azra Kohen, geçtiğimiz günlerde dizinin bu sezon biteceğini açıklamıştı.

Yasemin Allen’dan ‘Çi’ye veda

Oyuncu Yasemin Allen, ikinci sezonu ‘Çi’ ile dijital ortamda yayınlanan ‘Fi’ dizisindeki sahnelerinin bittiğini açıkladı. Yasemin Allen, ‘Çi’ kadrosuna 3 hafta önce katılmıştı. Dizinin biteceği yönündeki sorular üzerine 28 yaşındaki Allen, “Setleri çok özlemiştim. Güzel bir projeydi. Ne yazık ki, haberler doğru. Artık yeni teklifleri değerlendireceğim. Çünkü benim ‘Çi’deki sahnelerim bitti” şeklinde konuştu.

DİZİYE DAHİL OLDUĞUNDA ŞAŞIRTMIŞTI

Fi Çi Pi Kitap üçlemesinden uyarlanan, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Fi dizisinin ikinci yeni sezonu Çi’ye 3. bölümden itibaren Yasemin Allen da dahil olmuştu..

Allen’ın da yer aldığı dizinin ilk bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlanmış,Yasemin Allen, “Bu dizide oynamanın hayalini kuruyordum. Teklif gelince hiç düşünmeden kabul ettim” diye konuşmuştu..

İlk bölümdeki performansıyla beğeni toplayan Yasemin Allen’ın diziden bölüm başına 20 bin TL alacağı öğrenilmişti..

YASEMİN ALLEN KİMDİR?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler