SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Diziler » Yasak Elma’da İzleyiciyi Çıldırdı! Bir Dizi Bile Olsa Bu Kadarı Da Çok Fazla!

Yasak Elma’da İzleyiciyi Çıldırdı! Bir Dizi Bile Olsa Bu Kadarı Da Çok Fazla!

Yasak Elma kısa süre içerisinde izleyenlerin beğenisini toplasa da dizi senaryosunda yaşananlar izleyicilerin tepkisini çekmeye başladı. İşte son bölüm ile birlikte tepki çeken o detaylar.


Şevval Sam, Eda Ece gibi önemli isimlerin yer aldığı Yasak Elma, 9. bölümü ile ekranlara geldi. Dizide son haftalarda senaryo gereği farklı gelişmeler yaşanırken bu gelişmeler seyircilerden yeterli kadar ilgi görmedi. Öyle ki sosyal medyada konuşulanlar bu durumu net bir şekilde gösteriyor.

Yasak Elma dizisinde bir karakter var ki dönüş yapmayı iyi beceriyor!

Yasak Elma Ender’in Dönüşüyle Hedef Oldu

Dizide tepki çeken detay, Ender’in eve dönüşü oldu. Sosyal medyada yapılan yorumlarda “Yok artık bu kadar rezillik dizi bile olsa olmaz” şeklinde değerlendirmeler yapılırken, dizideki olayların gerçeklerle hiçbir şekilde bağdaşmadığı da belirtildi. Ender’in eve dönüşü ile birlikte beraber yaşayacaklarının öğrenilmesi izleyicilerin şu ana kadar en çok tepki gösterdiği olaylardan birisi olurken ilerleyen bölümlerde hikayenin nasıl gelişeceği ve herhangi bir müdahale olup olmayacağı merak edilmeye başlandı.

Yasak Elma Yeni Bölümü Bu Akşam Ekranlarda!

Yasak Elma dizisi yeni bölümü ile bu akşam Fox TV’de ekranlara gelecek.


Yasak Elma Oyuncu Kadrosunda Kimler Var

Hakkında Hakan Göçmez

Avatar

İlginizi Çekebilir

MasterClass'ta Kim Birinci Oldu

MasterClass’ta Kim Birinci Oldu?

Tv 8 ekranlarının fenomen yarışma programlarından MasterChef Türkiye haftanın üç günü ekranlara geliyor. Pazartesi, Salı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir