Ana SayfaDizilerYalı Çapkını 28. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit'i Çok Sevdiğini Anlıyor!

İlgili Postlar

Yalı Çapkını 28. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’i Çok Sevdiğini Anlıyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 28. yeni bölümüyle 14 nisan cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Kazım’ın attığı tokatla birlikte Ferit yere düşer. Ayağa kalktıktan sonra Kazım ondan hemen evinden gitmesini istediğini söyler. Ferit ise, Seyran’a elini uzatıp ona, her şeye rağmen elini uzattığını birlikte oradan gitmek istediğini söyler. Seyran, Ferit’le birlikte yalıya dönecek mi? Yoksa, babasının istediği gibi ondan boşanacak mı? Yalı Çapkını 28. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seyran, Ferit’i çok sevdiğini anlıyor.

Seyran Ferit’i Çok Sevdiğini Anlıyor!

Yalı Çapkını 28. bölüm 2. fragmanında; Ferit, Kazım’dan tokat yeyip yere düştüğü halde kalkıp yine Seyran’a elini uzatıyor. Ama Seyran, Ferit’in elini tutmuyor. Halis ağa, Kazım’ın torununa tokat attığını öğrenip hemen Hatice’yi arıyor. Hatice ile Halis ağa, bu yüzden tartışıyor. Ferit’in artık kimseyi gözü görmüyor. Pelin, artık Ferit’in kendisine dönmeyeceğini anlıyor ve ona, Seyran’dan ayrılması gerektiğini söylüyor. Seyran ise, Ferit’i kaybettikten sonra onu ne kadar çok sevdiğini anlıyor.

İşte Yalı Çapkını 28. bölüm 2. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 27. BÖLÜM ÖZETİ!

İfagat, Seyran’ın Ferit’le tartışıp evi terk ettiğini Zerrin’in yanındayken öğrenir. Pelin’e elini öptürüp eğer Ferit’i istiyorsa biraz beklemesini söyler. Halis ağaya da Seyran’ın evi terk ettiği haberi gelir. Çok sinirlenen Halis ağa Kazım’a, gelin değil oyuncak mı aldıklarını söyleyip, akşam iftar sofrasında Seyran’ın evde olmasını istediğini söyler.

Kazım o sinirle eve gider. Seyran’ın Ferit’le ayrılmak istediğini o eve dönmek istemediğini öğrenir ve kızını döndürmek için dayaktan geçirir. Seyran ölse de o eve dönmeyeceğini söyler. Kazım Halis ağayı arayıp kızının rahatsız olduğunu ertesi gün onu kendi elleriyle getireceğini söyler.

Pelin, Ferit’in çok sevdiği arkadaşı Gülşah’ı bulup ondan Ferit’le kendisini bir araya getirmesini ister. Ferit, bu arada Abidin ile Suna arasındaki aşkı öğrenir. Abidin’in üzerine yürüyen Ferit ondan bunun hesabını sorar. Abidin, artık o yalıda çalışmak istemez.

Suna’nın görücüleri Kazım’ı arar. Kazım, halasıyla konuşup kararlarını onlara bildireceklerini söyler. Zerrin Kazım’ı bulup ona, Ferit’in kız arkadaşının annesi olduğunu, eğer Seyran Ferit’le boşanırsa büyük tazminat ve nafaka alması için elinden geleni yapacağını söyler.

Kazım’ın aklına bu iş yatar ve doğruca yalıya gidip Halis ağanın karşısına çıkar. Ona, kızını ikna edemediğini, boşanmak istediğini söyler. Halis ağa, Kazım’ın niyetinin para koparmak olduğunu anlayıp ona ne istediğini sorar. Kazım, Halis ağanın sinirlendiğini görünce yalıyı terk eder.

Eve gidip Seyran’a, bu boşanma işini onayladığını söyler. Durumu öğrenen Ferit, Seyran’ın yanına gidip onu almadan oradan gitmeyeceğini söyler. Kazım ise Ferit’e, tokat atar.

Yalı Çapkını 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’le Birlikte Yalıya Dönecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler