Ana SayfaKültür ve SanatMüzikVeysel Mutlu ve Velet'ten Yeni Hit Şarkı

İlgili Postlar

Veysel Mutlu ve Velet’ten Yeni Hit Şarkı

Veysel Mutlu ve Velet’ten yeni hit şarkı.  ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısıyla kariyerinde tırmanmayı başardığı konumunu koruma konusunda istekli olan ‘Veysel Mutlu’ ve Türkçe Rap’in güçlü isimleri arasındaki ‘Velet’ yeni  güçlerini birleştirdi. Detaylar haberimizin devamında…

Veysel Mutlu Kimdir?

Veysel Mutlu ve Velet’ten Yeni Hit Şarkı “Kaçar Gibi”

‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısıyla kariyerinde tırmanmayı başardığı konumunu koruma konusunda istekli olan ‘Veysel Mutlu’ ve Türkçe Rap’in güçlü isimleri arasındaki ‘Velet’ yeni bir hit için güçlerini birleştirdi.

‘Kaçar Gibi’ adlı şarkı 2020’nin son günlerinde müzikseverlerle buluşan ve 2021’in hiti olmaya da aday bir şarkı.

Daha önce çıkardığı ‘Vay Delikanlı Gönlüm’, ‘Vay Anam Vay’, ‘Yana Yana’, ‘Kaldı Yarına’ gibi hit olan şarkılarıyla isminden söz ettiren Veysel Mutlu, şimdi ise ‘Kaçar Gibi’ adlı şarkıda ‘Velet’ ile güçlerini birleştirdi.

İki ünlü ismin bir araya geldiği şarkının klibi pandemi kurallarına uygun bir şekilde ufak bir ekiple Mardin’de çekildi.

Mandalinacı Veysel Mutlu Single Albümüyle 10 Saatte Dinlenme Rekorları Kırdı

‘Kaçar Gibi’ adlı şarkının sözleri Decrat ve Velet tarafından yazıldı ve müziğinde de Ceydar (Ali Atınç Güngör)’ın imzası var. Klibin yönetmen koltuğunda ise İbrahim Çelik ile Veysel Aslan yer aldı.

Dinazor Dağıtım etiketiyle tüm dijital platformlarda yer alan ‘Kaçar Gibi’ adlı şarkı video klibiyle de Veysel Mutlu youtube kanalında müzikseverlerle buluştu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler