Ana SayfaDedikodu‘USTA’ Şener Şen’ den Yeni Film Geliyor

İlgili Postlar

‘USTA’ Şener Şen’ den Yeni Film Geliyor

‘USTA’ Şener Şen’ den Yeni  Film Geliyor

‘Yol Ayrımı’ nın afişi yayınlandı, vizyon tarihi belli oldu

Şener Şen’ in Eşkıya ve Av Mevsimi filmlerinde birlikte çalıştığı usta yönetmen Yavuz Turgul’ un yeni filmi ‘Yol Ayrımı’ nın vizyon tarihi 10 Kasım olarak belirlendi. Daha önce ilk karelerin yayınlandığı filmin afişi de görücüye çıktı.

Yedi yıl aranın ardından yönetmen koltuğuna oturan Yavuz Turgul, Eşkıya, Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni, Muhsin Bey ve Av Mevsimi gibi pek çok filmde birlikte çalıştığı Şener Şen’e yine başrolü verdi. TMC’ nin yapımcılığındaki Yol Ayrımı’ nda ayrıca Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Tilbe Saran ve Mert Fırat’ ın da aralarında bulunduğu oyuncular rol alıyor.İstanbul’da çekimlere başlayan ekibin, ilk fotoğrafları medyaya yansıdı.

Mazhar Kozanlı’ya hayat veren Şen, hayatını babasından devraldığı tekstil imparatorluğunu büyütmeye adayan ve bunun için acımasız yöntemler izlemekten çekinmeyen bir karakteri canlandırıyor. Geçirdiği ağır trafik kazası sonrası farklı bir yaşam seçmeye karar veren Kozanlı’ nın karşısına ilk çıkanlar aile fertleri olacak.

Türk sinema tarihinin tartışmasız en sevile ve en beğenilen oyuncularından olan usta isim, daha önce de birçok sinema filminde oynamış, Yeşilçama hayat veren çok güldüren yada ağlatan önemli filmlerinde başrol oynamıştır.

“ÖNEMLİ BİR FİLM”

Öte yandan filme destek veren komedyen Cem Yılmaz, “10 Kasım’da sinemalardayız… Şener Şen ve Yavuz Turgul’dan önemli bir film” diyerek filmin afişini paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler