Perşembe, Nisan 8, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Usta Oyuncu Uğur Yücel Kırmızı Oda'nın Kadrosuna Dahil Oluyor

Usta Oyuncu Uğur Yücel Kırmızı Oda’nın Kadrosuna Dahil Oluyor

-

Usta Oyuncu Uğur Yücel Kırmızı Oda’nın Kadrosuna Dahil Oluyor

Usta oyuncu Uğur Yücel, Kırmızı Oda’nın kadrosuna dahil oluyor. Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’nın kadrosuna Uğur Yücel katılıyor.

Uğur Yücel’den Samimi Açıklamalar

Geçtiğimiz yıllarda röportaj veren usta oyuncu, “Eşkıya, Türk sinemasının yeni çağı olarak gösteriliyor. Buna katılıyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi;

O projeden sonra uzun süre oyunculuk yapmadım. Kendimi de beğenmem orada. Ama iki ay önce Midilli’de arkadaşlar, Panayudu Köyü’ndeki buzikici Yorgo’nun evinin bahçesinde, duvara bez gerip, ‘Eşkıya’yı oynattılar. Yunanca alt yazılı… Uzun bir masa etrafında 20-25 kişi izlediler. Gösterimden önce bir şeyler söylememi istediler; ‘Bir başka zamanın ilk adımlarıydı’ dedim. Sonra film izlenirken arkalarda bir kalasın üzerinde zırlayıp, ağladım. İnsanın gençlik kırılganlığı, öfkesi çok uzağa fırlatıyor kendini. Ne kadar uzak düşmüşüm yaptığımıza o zamanlar… Birden eski bir günahımla karşılaşmış gibi oldum. Beslediğin duygular kırılıveriyor işte. Kırıldığın yerde çözülüyorsun. Esas önemli olan ne kadar gönül koyduğun o işe, çok duygulandım. Hiç duymadığım eleştiriler duydum. Yönetmene, yazara ve özellikle unutamayacakları insan yüzlerine övgüde bulundular. Galiba bir filmden çok başka şeylerle ilgilendiler. Kendilerine yakın bir dünya gördüler.

Usta Oyuncu Uğur Yücel Kırmızı Oda’nın Kadrosuna Dahil Oluyor

TV8 ekranında yayınlanan tüm bölümleriyle reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Kırmızı Oda’ya otuz ikinci bölümde dahil olacak Uğur Yücel, Zafer’in babası Vahit Bey karakteri ile izleyiciyle buluşacak.

Zafer’in Doktor Hanım’la seanslarında bahsettiği, sert mizaçlı, otoriter ve çok başarılı bir iş adamı olan Vahit, giderek içine kapanınca Zafer babası için endişelenip Doktor Hanım’la görüşmesini sağlayacak. Doktor Hanım, Vahit’teki davranış değişikliğini sorgularken, baba-oğul arasındaki çatışmanın esas sebebini de anlamaya çalışacak. Vahit’in kendisi ve ailesi hakkında anlatacakları Doktor Hanım’ı hayli şaşırtacak. ‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 9 Nisan Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

sen-cal-kapimi

Sen Çal Kapımı Dizisi Final mi Yapıyor? Yapım Şirketi Açıkladı

0
Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi final mi yapıyor? Dizinin yapım şirketi açıkladı. Detaylar haberimizin devamında... Sen Çal Kapımı Dizisi...

Aslı Hünel ‘den Muhteşem Şarkı Kusursuz Klip