Ana SayfaÜnlülerÜnlü Sanatçıdan Evlilik İtirafı...

İlgili Postlar

Ünlü Sanatçıdan Evlilik İtirafı…

Usta ses sanatçısı Gönül Yazar’dan evlilik itirafı geldi. Gönül Yazar, evlilikleri ile ilgili bilinmeyenleri ilk kez haberimizde anlattı. Tüm Detaylarıyla Gönül Yazar evlilikleri yazımızda…

Ünlü Sanatçıdan Evlilik İtirafı…

Usta sanatçı Gönül Yazar ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’a özel bir röportaj verdi. Yazar, evlilikleriyle ilgili yanlış bilinenleri ilk kez anlattı.

“Metin Oktay Saklanacak Bir Adam Değil…”

Her yerde 7 kez evlendiği yazılan Yazar, aslında 6 kez nikâh masasına oturduğunu açıkladı. Yazılanların aksine futbolcu Metin Oktay’la hiç evlenmediğini ifade eden Yazar, “Onur’cuğum ben 6 kere evlendim. Metin Oktay’la da evlendiğimi yazıyorlar ama bu doğru değil. Ben Metin Oktay’la sadece bir filmde rol aldım. Eğer evlenmiş olsaydım bunu gururla söylerdim. Ben Metin Oktay’la evlenseydim bütün Türkiye’ye yayardım. Stadyuma gelen Galatasaraylıların, “Gönül Yenge, Gönül Yenge” demesi bana yeterdi. Metin Oktay saklanacak bir adam değil, ben iftiharla söylerdim.” dedi.

“6 Kere Evlendim Hiç Biriyle Evlilik Yıldönümü Kutlamak Nasip Olmadı”

Onur Akay’ın, “Niye ayrılıyorsunuz?” sorusu üzerine Gönül Yazar, “6 kere evlendim hiç biriyle bir seneyi çıkaramadım. Bir tanesi ile evlilik yıldönümü kutlamak nasip olmadı. Şampanya’yı hazırlıyorum, koyuyordum buzdolabına, hani bunu o gece içeriz diye. Hep buzdolabına koyduğum şampanyaları komşularımla içtim. En uzunu Özden Çelik’ le 11 ay sürdü. Film çevirirken o attan düştü ben baktım, ben attan düştüm o baktı. Sonra İstanbul’a gelince evlendik. Ercan Akın’la evlendiğimde de annnesi 10 günde ayırdı şarkıcı gelin istemem diye. Aile olayım diye evleniyorum, annesi istemiyordu. İlla adama boşayacaksın diye tesir ediyorlarsa, boşanmam mı diyecektim. Mecburen boşanıyordum. Bunları kimse bilmez Onur’cuğum. Elde olmayan sebepler diyordum geçiyordum. Sinan Bilsel’ in erkek kardeşi Sidney’de yaşıyordu. Evleneli 6 ay olmuştu ve ben bir sahne programına gittiğimde ailesi ile Avustralya’ ya gitmiş. Aylarca nereye gittiğinden haberim bile olmadı. Onun için boşanmamız 2 yıl sürdü. Los Angeles’te evlendiğim Fahrettin Akçınar’ la Amerika’ da tanıştım. Kilisede evlendik ama Green Card işlemlerine başlamadı. Evi ben kiraladım, eşyaları ben aldım. Hep yuva kurmak için fedakarlık yaptım. Olmadı eşyaları sattım geri döndüm.” ifadelerini kullanan ünlü sanatçı, Amerika’da yaptığı evlilikte giydiği gelinlik fotoğraflarını da paylaştı.
Gönül Yazar Gelinlik
Gönül Yazar Gelinlik

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler