Ana SayfaÜnlülerÜnlü Oyuncu Özge Özpirinçci, Kendi Dizisini İzlerken Gözyaşlarına Boğuldu!

İlgili Postlar

Ünlü Oyuncu Özge Özpirinçci, Kendi Dizisini İzlerken Gözyaşlarına Boğuldu!

Başrolünde oynadığı Kadın dizisini izleyen ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, gözyaşlarına boğulduğu anları sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. Özpirinçci’nin bir hayranı paylaşıma, “Özge ciğerimizi söktün.” yorumunu yaptı.

Özge Özpirinçci Kimdir?

FOX kanalında yayınlanan Kadın dizisinin başrol oyuncu Özge Özpirinçci gözyaşlarına boğulduğu anları İnstagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

“Ciğerimizi Söktün Be Özge”

Kendi dizisini izleyip gözyaşlarına tutamayan oyuncu Özge Özpirinçci, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma, “Siz napıyorsunuz be?!” notunu yazdı. Pirinçci’nin üzgün halini gören hayranları paylaşımı yorum yağmuruna tuttu. Pirinçci’nin bir hayranı paylaşıma, “Ciğerimizi söktün be Özge. Ağlamaktan gözlerimiz şişti.” yorumunu yaptı. Başka bir hayranı ise, “Dizinizi izlerken ağlamaktan kör oluyordum.” yorumunu yaptı.

Kadın Dizisinde İnanılmaz Gelişme… Sarp Çocuklarına Kavuşuyor Mu?

Kadın Dizisinin Konusu Ne?

“Kadın”, hayatın içinde iki evladının ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde hiç birşey hissettirmeden  güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terk edilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü zamanlarda delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Fakat mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun sonrasında beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün tekrar yaşamakta ve kalbini başka birine vermiştir. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda kaldığı yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana yansıtıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler