Magazin Haberleri » Ünlüler » Ünlü Kot Markası Serenay Sarıkaya’dan İlham Aldı!
Ünlü Kot Markası Serenay Sarıkaya’dan İlham Aldı!

Ünlü Kot Markası Serenay Sarıkaya’dan İlham Aldı!

Ünlü bir kot markasının yeni tasarımlarında ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın gardırobundan esinlenildi. Reklam filmi yayınlandı ve büyük beğeni topladı. Serenay Sarıkaya’nın yeni reklam filmi şu aralar herkesin dilinde…


Hayran Bırakıyor

Serenay Sarıkaya’nın gardrobundan esinlenen ünlü kot markasının yeni koleksiyonu çok konuşulacağa benziyor. Filmde koleksiyonlardan ürünlerle boy gösteren Serenay Sarıkaya kahve almaya her gittiğinde baristaları kendine hayran bırakıyor, baristalar da Sarıkaya’ya duydukları hayranlığı en iyi ifade edecek sözcüğü bulmaya çalışıyor.

Filmin sonunda Sarıkaya’nın kahve bardağına yazılan isim “Serenays” oluyor. Serenay Sarıkaya’dan ilham alan ünlü firma, ünlü yıldızın dostları ve moda dünyasından etkili isimlerin katıldığı bir davetle tanıttı. Serenay’ın farklı tarzından ilham alınarak tasarlanan koleksiyonun davetine, aralarında Bergüzar Korel, Selma Ergeç, Yasemin Özilhan, Ezgi Mola, Kerem Bürsin ve Deniz Marşan’ın da bulunduğu renkli simalar katıldı. Koleksiyonu çok beğenen konuklar, gecenin sonunda Serenay Sarıkaya’nın başarısını dile getirdi.

Yüzü olduğu ünlü firmanın lansmanında konuşan Seranay Sarıkaya: “Geri dönmek inanılmaz bir duygu, ikinci ailem gibi onlar. Yeni koleksiyonda çok güzel şeyler hazırladık, benim dolabımdan esinlendik” dedi.

“Serenay’ın Gardrobunu Kurcaladık”

Ünlü firmanın CEO’su Cüneyt Yavuz geceyle ilgili: “Serenay tekrar firmamızın reklam yüzü… Sezonun bu döneminde kadını odağımıza alarak ve Serenay’dan ilham alarak güzel tasarımlar hazırladık. Büyük heyecanla televizyon kampanyasına başladık. Serenay’ın gardrobunu kurcaladık. Oradan da ilham aldık” dedi.


 

 

Hakkında Banu Karakaya

Avatar

İlginizi Çekebilir

Tahsin'e Oğlu Aziz'i Öldürme Emri Geliyor

Vuslat 29. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tahsin’e Oğlu Aziz’i Öldürme Emri Geliyor!

TRT 1 ekranlarının gözde dizilerinden Vuslat 28. son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir