Ana SayfaKültür ve SanatMüzikUfuk Sağın ’dan Maxi Single: “To Live Forever” Müzikseverlerin Huzurunda...

İlgili Postlar

Ufuk Sağın ’dan Maxi Single: “To Live Forever” Müzikseverlerin Huzurunda…

Yetenekli Müzisyen Ufuk Sağın ’ın “To Live Forever” isimli yeni çalışması, OnAir Sahne etiketiyle müzikseverlerin karşısına çıktı. Maxi Single ’da, “Times Change” ve “Smash & Burn & Scream” yeni şarkılar olarak yer alırken; geçtiğimiz aylarda single olarak yayınlanan ‘’Stranger’’ da yeniden yer alıyor. Detayları Haberimizde…

Ufuk Sağın’dan Yeni Single

Ufuk Sağın ’dan Maxi Single: “To Live Forever” Müzikseverlerin Huzurunda…

22 yaşlarındaki genç müzisyen Ufuk Sağın “To Live Forever” da yer alan eserlerin hikâyelerini ise şöyle özetliyor:

“Yabancılaşan İnsanları Anlatıyorum…”

Strangerİsmi ve sözlerinden de anlaşılacağı üzere bir dönem hayatımızdaki önemli insanların başka bir dönemde tamamen yabancılaşması ve bu durumda gözümüzün açılıp, bir şeyleri daha net görmemizi sağlaması üzerine yazdığım bir şarkı…”

Ufuk Sağın Kimdir?

“Zamanlar Her Zaman Değişir, Biz de Değişemez miyiz?”

“Times Change – Stranger ile aynı fikri barındıran bir şarkı. Sözlerinde bulunan bir cümle bütün şarkıyı anlatan bir niteliğe sahip: “Zamanlar her zaman değişir, biz de değişemez miyiz?”. Düşündüğümüzde hayatın her döneminde farklı insanlarız. Zaman değişiyor ve biz de buna ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bazılarımız için değişmek ya da değişimi kabullenmek gerçekten zor. Bu şarkım; değişimi kabullenmiş ama hayata geçirip devam etmekte zorlanan bir gencin sözleri…”

“Dur” Dediğim Bir Şarkı…”

“Smash & Burn & Scream – Bu şarkı içinde birçok konuda sitem ve özgür olma isteği bulunduruyor. Bu şarkıyı yazdığım dönem pandeminin en zor zamanlarıydı. Özellikle çalışamayan müzisyenler için. Virüsün müzik yoluyla bulaştığını dayatan ve müziği her şekilde yasaklamaya çalışan bir devletin kurallarına bağlı olarak yaşamak zorunda kaldığımızı anlatan ve artık buna karşı “Dur” dediğim bir şarkı. Şarkının sözleri sadece bununla alakalı değil; içinde aynı zamanda yeni dönemin müzik sektörü, ülkedeki baskın dinleyici kitlesi, pandeminin sonu gibi birçok konuyu da taşıyor.”

“Son Yorum Ve Hikâyeler Dinleyicilerimin…”

Başarılı müzisyen; “Şarkıların bendeki hikâyeleri böyle, son yorum ve hikâyeler ise Maxi Single ’ımı dinleyenlerin” diyerek rock soundu eşliğinde müzikseverlerin de kendi hikâyelerini bulacaklarının altını çiziyor.

“To Live Forever”ı tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz:
Spotify I Apple Music I Fizy I Muud I Deezer I YouTube Music

Ufuk Sağın Sosyal Medya: Instagram I Twitter

OnAir Sahne Sosyal Medya: MeetWeb I Instagram I Twitter I Facebook I TikTok I Linkedin

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler