Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Rüçhan Türkan'ın Her...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Rüçhan Türkan’ın Her Zaman Yanında Olacağına Söz Veriyor!

Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 47. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Somer, Türkan’ı unutmaya karar verdiği anda Türkan’ın şirkette işe başladığını öğrenir. Türkan, Rüçhan’ın sayesinde artık güçlü ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadın olarak Somer’in karşısına çıkar. Somer ise Türkan’ın kendisine meydan okuduğunu anlar. İkili arasında soğuk savaş başlamış olur. Üç Kız Kardeş 47. bölüm 2. ön izleme yayınlandı. Rüçhan Türkan’ın her zaman yanında olacağına söz veriyor.

Rüçhan Türkan’ın Her Zaman Yanında Olacağına Söz Veriyor!

Üç Kız Kardeş 47. bölüm 2. ön izlemesinde; Rüçhan, Türkan’la yaşadığı tüm olumsuzları bir kenara bırakarak Türkan’a zeytin dalı uzatır. Somer’le Türkan arasında her ne olursa olsun artık Rüçhan, Türkan’ın yanında olacağının sözünü verir. Özer’in Sevilay’ın evinde kaldığını söyleyen Rüçhan gözyaşları içinde Türkan’a sarılıp ağlar.

İşte Üç Kız Kardeş 47. bölüm 2. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. BÖLÜM ÖZETİ!

Türkan, evinin taşlanmasıyla şok üstüne şok yaşar ve tüm cesaretini toplayıp dışarı çıkar. Mahalleli Türkan’ı tanısa da herkes dolduruşa gelmiştir. Türkan, tek başına verdiği mücadeleyi gözyaşlarıyla anlatırken mahalleli utancından yerin dibine girer. Türkan’ı haklı bulan herkes saldırgan adamın üzerine yürür.

Somer, Türkan’ın saldırıya uğradığını öğrenir. Hemen onun yanına gidip, onun artık orada yaşamasını istemez ve Türkan’ı evine götürür. Türkan, yaşadığı zorlukları Somer’den saklasa da Somer, sevdiği kadına yapılanların hesabını sormak için harekete geçer.

Somer, Türkan’la birlikte bebeklerinin gelişini kutlamak için yemeğe çıkar. Türkan’ın büyüleyen sesinden şarkı dinlemek isteyen Somer aşka gelir. Türkan, Somer’in kollarında dans ederken sesiyle Somer’i büyüler. Aşk ikisi için de en güzel ve vazgeçilmez duygu olur.

Derya ile Mustafa ise, gizlice evlenir. Bu sırrı bilen Dönüş ise, bu nedenle ailesine söylemek zorunda kalacağı yalanlar gitgide çoğalır. Nesrin, Somer’in karşısına çıkıp ona bu evliliğin olmayacağını söyler. İkili restleşir. Somer, Nesrin’i uyarıp, eğer bu tutumuna devam ederse Türkan’ı da doğacak torununu da ona göstermeyeceğini söyler.

Somer ve Nesrin cephesindeki gerilim yükselmeye devam ederken, Türkan ikisinin arasında iyice sıkışıp kalır. Türkan, her ne kadar Somer’in gelişiyle aşkın rüzgarına kapılmış ve önceden yaşanan kötü anıları bir nebze de olsa unutmuş gibi görünse de Nezahat’in öğreneceği bir bilgi olayların seyrini değiştirecektir.

Nesrin, Türkan’ın yanına gidip ona saldırı anında çekilen fotoğrafları ona gösterir. Türkan, Nesrin’in gösterdiği fotoğraflardan sonra Somer’e olan güvenini yitirir ve boşanmaya karar verir.

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Türkan İle Somer Arasındaki Savaş Büyüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler