Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Türkan Somer'i Mine'yle Birlikte...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Türkan Somer’i Mine’yle Birlikte Yakalıyor!

Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 47. yeni bölümüyle 25 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Türkan ile Somer arasındaki ipler yeniden kopar. Rüçhan, her şeye rağmen Türkan’ın yanında olacağını söyler. Nesrin ise kızının hamile şekilde tek başına hayat mücadelesi vermesine üzülür. Öte yandan Sadık, Derya’nın evlendiğini öğrenir. Derya, Dönüş’ü arayıp bu durumun ortaya çıkmasında suçlu olarak onu görür. Somer, Türkan’ı şirkette görünce çok şaşırır. Üç Kız Kardeş 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Türkan Somer’i, Mine’yle birlikte yakalıyor.

Türkan Somer’i Mine’yle Birlikte Yakalıyor!

Üç Kız Kardeş 47. bölüm 2. fragmanında; Nesrin’in hastalığı, ailesinin yaşadığı olaylardan ve sıkıntılardan dolayı ilerliyor. Dönüş, Türkan’ın sıkıntılarını annesine daha fazla anlatmasını istemiyor. Türkan, Derya’nın evlendiğini duyunca deliye dönüyor. Öte yandan Türkan, Somer ile Mine’yi yakınlaşırken yakaliyor ve çektiği fotoğrafı mahkemede kullanacağını söylüyor.

İşte Üç Kız Kardeş 47. bölüm 2. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. BÖLÜM ÖZETİ!

Türkan, evinin taşlanmasıyla şok üstüne şok yaşar ve tüm cesaretini toplayıp dışarı çıkar. Mahalleli Türkan’ı tanısa da herkes dolduruşa gelmiştir. Türkan, tek başına verdiği mücadeleyi gözyaşlarıyla anlatırken mahalleli utancından yerin dibine girer. Türkan’ı haklı bulan herkes saldırgan adamın üzerine yürür.

Somer, Türkan’ın saldırıya uğradığını öğrenir. Hemen onun yanına gidip, onun artık orada yaşamasını istemez ve Türkan’ı evine götürür. Türkan, yaşadığı zorlukları Somer’den saklasa da Somer, sevdiği kadına yapılanların hesabını sormak için harekete geçer.

Somer, Türkan’la birlikte bebeklerinin gelişini kutlamak için yemeğe çıkar. Türkan’ın büyüleyen sesinden şarkı dinlemek isteyen Somer aşka gelir. Türkan, Somer’in kollarında dans ederken sesiyle Somer’i büyüler. Aşk ikisi için de en güzel ve vazgeçilmez duygu olur.

Derya ile Mustafa ise, gizlice evlenir. Bu sırrı bilen Dönüş ise, bu nedenle ailesine söylemek zorunda kalacağı yalanlar gitgide çoğalır. Nesrin, Somer’in karşısına çıkıp ona bu evliliğin olmayacağını söyler. İkili restleşir. Somer, Nesrin’i uyarıp, eğer bu tutumuna devam ederse Türkan’ı da doğacak torununu da ona göstermeyeceğini söyler.

Somer ve Nesrin cephesindeki gerilim yükselmeye devam ederken, Türkan ikisinin arasında iyice sıkışıp kalır. Türkan, her ne kadar Somer’in gelişiyle aşkın rüzgarına kapılmış ve önceden yaşanan kötü anıları bir nebze de olsa unutmuş gibi görünse de Nezahat’in öğreneceği bir bilgi olayların seyrini değiştirecektir.

Nesrin, Türkan’ın yanına gidip ona saldırı anında çekilen fotoğrafları ona gösterir. Türkan, Nesrin’in gösterdiği fotoğraflardan sonra Somer’e olan güvenini yitirir ve boşanmaya karar verir.

Üç Kız Karadeş 47. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Türkan ile Somer’in Arası Tekrar Açılıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler