Ana SayfaKültür ve SanatMüzikÜç Kıtada Klip Çekti...

İlgili Postlar

Üç Kıtada Klip Çekti…

Genç işadamı Erdem Genç’in 2019 yılında çıkardığı Motivasyon adlı albümündeki Engel Olma parçası için üç kıtada yapılan çekimler pandemiden hemen önce tamamlanmıştı. İşte Detaylar..

Üç Kıtada Klip Çekti…

Avustralya, Yeni Zelanda, İspanya, Tayland, Yunanistan ve Türkiye’deki çekimlerin yayına hazırlanması ise 2021’in başına yetişti. Erdem yasakların olmadığı bir dönemden umutla geleceğe sesleniyor ve “Yeni bir hayat, yeni bir yaşam gerek bana. Yeter ki Engel Olma” diyor.

Aborjin’ler İle Ritim Tuttu…

Tren, uçak ve gemi seyahatlerinin yer aldığı klipte önce Erdem’i Avustralya yerlilerinden bir Aborjin ile parçasına ritim tutarken görüyoruz. Ardından kah Barcelona sokaklarını, kah Yeni Zelanda doğasını arşınlayan rockçı stüdyosundaki performans görüntülerinde grup arkadaşlarıyla görülüyor.

Çekimlerini Gökçe Yağmur’un ve seyahat kameralarıyla kendisinin yaptığı klibin performans görüntüleri Cem Yetiz imzasını taşıyor. Klibin kurgusu ise aynı zamanda gitarist ve aranjör olan Özgür Güngör’e ait.

Erdem Genç Gençlere Umut Olmak İstiyor…

Özellikle böyle bir dönemde gezi görüntüleriyle içimizi açan klip için Erdem Genç, gençlere umut olmak istediğini dile getiriyor. Değişim ve dönüşümün kaçınılmaz olduğu günümüzde bu günleri atlatıp daha güzel günlere yelken açacağımızı müjdeliyor.

Erdem Genç Kimdir?

Engel Olma

Zamanla tükenen aşka sıkıştı şu beynim kalbim

Büyümek gelişmek için kırmalı zincirleri

Sana da iyi gelecek bu köklü değişim

“Keşke”yle geçen bir ömrü hak etmiyor hiçbirimiz

Küflenmiş yaşam örgüsü
Yeni bir hayat yeni bir yaşam gerek bana

Biraz anla

Yeni bir hayat yeni bir düzen kurulsa ya

Engel olma
Yeni bir hayat yeni bir yaşam gerek bana

Biraz anla

Yeter ki engel olma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler