Perşembe, Şubat 25, 2021
Ana Sayfa Kimdir Erdem Genç Kimdir?

Erdem Genç Kimdir?

-

Türkiye’nin iş dünyasını en çok eğlendiren şirketi M3 Works’ün başında olan Erdem Genç Kimdir? Erdem Genç Kaç Yaşında? Erdem Genç Ne Zaman Doğdu? Erdem Genç Nerede Doğdu? Erdem Genç Aslen Nereli? Erdem Genç Hangi Burç? İş dünyası dışında edebiyat, müzik, fotoğraf alanlarında çalışmaları bulunan on parmağında on marifet olan Erdem Genç hakkında merak ettiğiniz herşey özel Kimdir haberimizde. İşte Erdem Genç…

Erdem Genç Kaç Yaşında? Erdem Genç Ne Zaman Doğdu? Erdem Genç Nerede Doğdu?

10 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da doğan Erdem Genç, 38 yaşındadır.

Erdem Genç Aslen Nereli? Erdem Genç Hangi Burç? 

Aslen İstanbullu olarak bilinen Erdem Genç, Balık burcudur.

Erdem Genç Kimdir?

Türkiye’nin iş dünyasını en çok eğlendiren şirketi M3 Works’ün başında olan Erdem Genç’in, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları üyelikleri dışında edebiyat, müzik, fotoğraf alanlarında çalışmaları bulunmaktadır.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümleri mezunu olan Erdem Genç, şu an İstanbul Üniversitesi Adalet Bölümü’ne devam etmektedir. Özyeğin Üniversitesi MBA (Girişimcilik Yüksek Lisans burslu) ardından Aston Üniversitesi‘nde doktora çalışmalarını sürdürmektedir.

Boğaziçi Üniversitesi Etkinlik ve Eğlence Sektörü’nde Pazarlama Yönetimi eğitimleri almış olan Erdem Genç, Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF onaylı Profesyonel Koçluk sertifikası da sahibidir.

Yabancı Dil Ağırlıklı lisedeki ve üniversitedeki İngilizce eğitimleri dışında İngiltere’de Londra Oxford House College ve Amerika’da San Francisco EF Dil Okulu kurslarına katılan Erdem Genç, 2015 Yazında Amerika’da New York Üniversitesi‘nde Tisch Sanat Okulu – Oyun Tasarımı (NYU Tisch School Of Arts – Game Design) bölümünde eğitim almıştır.

Şirketlere takım çalışması ve motivasyon atölyeleri düzenleyen M3 Works Kurumsal Organizasyon ve Park Kitap Yayıncılık Hizmetleri şirketleri kurucusu olan Erdem Genç, ayrıca edebiyat, müzik ve fotoğraf gibi uğraşlarıda ve yazdığı kitapları vardır.

1999-2004 yılları arası Metal Monster dergisi editörlüğü yapmış olan Erdem Genç, Köprüaltı, Şebek, Dream, Fortune dergilerinde yazılar yazmıştır.

Soul Shred’le 2003, Karma ile 2009 tarihli olmak üzere solist olarak kayıtları bulunmakta, Varillaz ve Ritmbox Ritim Atölyesi ile 2006′dan beri perküsyon çalmaktadır. 3. İfsak Genç Fotoğrafçılar Festivali, Modern Face Of Istanbul gibi birçok sergide yeralmış, sırasıyla İzzet Keribar, 3. Kingston & Fotoğraf Dergisi ve 4. Kingston & Fotoğraf Dergisi yarışmalarından ödüllü bir amatör fotoğrafçıdır. Istanbul Park’ta gerçekleşen Intercity Silver Cup‘ta, TOSFED lisanslı yarış pilotudur.

Young Ceo Club Başkanı, JCI Bahçeşehir Yönetim Kurulu üyesi, Harley Davidson Sahipleri Derneği (HOG), TOBB Genç Girişimciler Kurulu, TEGEP ve YTÜMed üyesidir.

Beş yüzün üzerinde şirket, üniversite, lise ve sivil toplum kuruluşunda “Girişimcilik” ve “Takım Çalışması” konulu seminerler veren, etkinlik organizasyonlarında bulunan Erdem Genç’in TÜGİAD, Boğaziçi Üniversitesi, Startup Weekend, JCI, Lions, Peryön, Eduplus gibi çeşitli kurumlardan ödülleri bulunmaktadır.

World Tourism Forum 2015, 2016 ve 2017’de üç yıl üst üste En İyi Etkinlik Sağlayıcısı (Best Event Supplier) ödülünü M3 Works adına almıştır.

2015-2016 döneminde 100’den fazla ülkede şubesi bulunan Uluslararası Genç Girişimciler ve Liderler Derneği (JCI) tarafından düzenlenen TOYP (Ten Outstanding Young Person) organizasyonunda İş Dünyası ve Girişimcilik alanında Türkiye’nin En Başarılı Genci ünvanıyla ödüllendirilmiştir.

Geçtiğimiz yıl Türkiye Gençlik Zirvesi‘nde Yılın Genç Girişimcisi Ödülü, bu yıl da Kültür Üniversitesi tarafından Yılın Girişimcisi ödülleriyle onurlandırılmıştır.

TedX Ankara konuşmasını 2018’de yapmış olup ilk albümü “Motivasyon” 2019 yılında çıkmıştır.

Erdem Genç ‘in Yazdığı Kitaplar;

  • 20 Yaşında Patron Olmak
  • Debut
  • Küba Ritmi
  • 10 Yaşında Girişimci Olmak

Erdem Genç ‘in Albümleri;

  • MotivasyonCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

selin-suremen

Güzellik Sektörünün Tek Ödüllü Eğitmeni Selin Süremen Uzman Adaylarını Uyardı!

0
Türkiye’nin ilk ve tek başarı ödülüne 2 yıl üst üste sahip olan Kalıcı Makyaj Eğitmeni Selin Süremen başarılara doymuyor. Süremen uzman adaylarını uyardı! Detaylar haberimizin...
selin-suremen-kimdir

Selin Süremen Kimdir?