Ana SayfaYaşamTV8 6 Şubat Salı Yayın Akışı

İlgili Postlar

TV8 6 Şubat Salı Yayın Akışı

TV8 6 Şubat Salı haftanın ilk gününde yayın akışı için ilk olarak tercih edilen bir sağlık programı TV 8 güne saat 07.00’da Günaydın Doktor adlı sağlık programı ile başlıyor. Yetişkinleri sağlık konusunda bilinçlendiren TV8 saatler 08.00’a geldiğinde Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli BKM ekibinin hazırladığı formatla izleyenlerini güldürmeyi hedefliyor. Saat 09.15’e geldiğinde güne çocuklara hitap ederek devam eden TV8 Rus yapımı bir animasyon televizyon dizisi olan Maşa ile Koca Ayı ekranlara gelecek. Dizinin hikayesi bir Rus Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinmektedir. Maşa ile Koca Ayı ile birlikte gün TV8’de başlamış olacak.

TV8 6 Şubat 2018 Salı Yayın Akışı Sabah Kuşağı

Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin ardından saat 09.30’da Gel Konuşalım programı Canlı Yayını ile TV8 ekranlarında sabah kuşağı magazin değerlendirmeleriyle en güncel haberler tartışılarak geçecek.

TV8 6 Şubat 2018 Salı Yayın Akışı Öğle Kuşağı

Salı günü yayın akışında Gel Konuşalım programının ardında TV8 ekranlarında öğle saatlerine geldiğimizde Saat 12.45’te Gerçeğin Peşinde adlı program canlı yayın ile izleyicisi ile buluşacak. Gerçeğin Peşinde programının sonrasında ise saat 15.45’de “Yemekteyiz” programının yeni bölümünü görüyoruz.

TV8 6 Şubat 2018 Salı Yayın Akışında Akşam Kuşağı

6 Şubat Salı günü akşam kuşağı için tercih edilen; saatler 20.00’ı gösterdiğinde TV8 ekranlarında akşam kuşağında herkesin beğenerek izlediği jüri koltuğunda; Yıldız Tilbe, Murat Boz, Hadise ve Gökhan’ın yer aldığı ve moderatörlüğünü Acun Ilıcalı’nın yürüttüğü O Ses Türkiye Tekrar’ı ile TV8 izleyenleri 20.00’da buluşacak.

TV8 6 Şubat 2018 Salı Yayın Akışında Gece Kuşağı

TV8 ekranlarında 6 Şubat Salı, haftanın ilk gününde bu yayın kuşağıyla geceyi bulurken saatler 00.15’i gösterdiğinde Yemekteyiz  adlı programının tekrarı gösterilecek. Yemekteyiz  adlı programının tekrarından sonra saatler 02.15’i gösterdiğinde  Gerçeğin Peşinde adlı programın tekrarını göreceğiz. Gerçeğin Peşinde adlı programı saat 04.15’te gündüzde ekranlara gelen Gel Konuşalım adlı programın tekrar bölümü takip edecek. TV8 ekranlarında 6 Şubat Salı günü bu yayın akışıyla seyircisiyle buluşturduktan sonra; TV8 ekranları 7 Şubat Çarşamba günün yayın akışına geçmiş olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler