Ana SayfaYaşamTV8 29 Aralık Cuma Yayın Akışı

İlgili Postlar

TV8 29 Aralık Cuma Yayın Akışı

TV8 29 Aralık Cuma günü yayın akışı için ilk olarak tercih edilen bir sağlık programı TV 8 güne saat 07.00’da Günaydın Doktor adlı sağlık programı ile başlıyor. Yetişkinleri sağlık konusunda bilinçlendiren TV8 saatler 08.00’a geldiğinde Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli BKM ekibinin hazırladığı formatla izleyenlerini güldürmeyi hedefliyor. Saat 09.15’e geldiğinde güne çocuklara hitap ederek devam eden TV8 Rus yapımı bir animasyon televizyon dizisi olan Maşa ile Koca Ayı ekranlara gelecek. Dizinin hikayesi bir Rus Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinmektedir. Maşa ile Koca Ayı ile birlikte gün TV8’de başlamış olacak.

TV8 29 Aralık 2017 Cuma Yayın Akışı Sabah Kuşağı

Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin ardından saat 09.30’da Gel Konuşalım programı Canlı Yayın ile TV8 ekranlarında Cuma günü sabah kuşağı magazin değerlendirmeleriyle en güncel haberler tartışılarak geçecek.

TV8 29 Aralık 2017 Cuma Yayın Akışı Öğle Kuşağı

29 Aralık Cuma günü yayın akışında öğle kuşağına gelindiği zaman Gel Konuşalım programının ardında TV8 ekranlarında saat 12.45’te “Yemekteyiz” programının yeni bölümünü görüyoruz. Yemekteyiz programı; 5 yarışmacısı ile kendi yaptıkları lezzetler tattırarak puan alan yarışmacıların sonrasında ise saat 16.15’de Gerçeğin Peşinde adlı program canlı yayın ile izleyicisi ile buluşacak.

TV8 29 Aralık 2017 Cuma Yayın Akışında Akşam Kuşağı

29 Aralık Cuma günü akşam kuşağı için tercih edilen; saatler 20.00’ı gösterdiğinde TV8 ekranlarında akşam kuşağında herkesin beğenerek izlediği Güldür Güldür eğlence Show programı Ali Sunal’ın sunumu ile izleyenleri kahkahaya boğacaktır.

TV8 29 Aralık 2017 Cuma Yayın Akışında Gece Kuşağı

TV8 ekranlarında 29 Aralık Cuma, gününde bu yayın kuşağıyla geceyi bulurken saatler 00.15’i gösterdiğinde Yemekteyiz adlı programın tekrarını göreceğiz. Gecenin ilerleyen saatlerinde TV8 yayın akışında Yemekteyiz adlı programı saat 02.15’i gösterdiğinde Gerçeğin Peşinde adlı programın tekrarı ekranlarına gelecek. Gündüz kuşağında da ekranlara gelen Gerçeğin Peşinde adlı programın tekrar bölümünü sonrasında Cuma günü yayın akışının son saatlerine gelindiğinde; saat 04.15’i gösterdiğinde Gel Konuşalım programının tekrarı TV8 izleyenlerine sunulacak. TV8 ekranlarında 29 Aralık Cuma günü bu yayın akışıyla seyircisiyle buluşturduktan sonra; TV8 ekranları 23 Aralık Cumartesiye yeni bir günün yayın akışına geçmiş olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler