Magazin Haberleri » Diziler » TV8 22 Ağustos Salı 2017 Yayın Akışı

TV8 22 Ağustos Salı 2017 Yayın Akışı

TV8 22 Ağustos Salı 2017 yayın akışı ile birlikte Tv8’de Salı günü yayınlanacak programlar belli oldu. Gün boyunca birbirinden eğlenceli içeriklerin yayınlandığı kanalda, Salı günü de yine benzer bir program var. TV8 22 Ağustos Salı 2017 yayın akışı için yapılan paylaşımlara göre Salı günü ilk olarak Günaydın Doktor adlı program ile başlangıç yapılacak. Saat 07.00 ile başlayacak olan bu program, kişilerin sağlık hakkında detaylı bilgilere ulaşmasını ve aynı zamanda yaşadığı sağlık sorunları ile ilgili bilgi almasını sağlayacak. Bu içeriklerin ardından ise sırasıyla saat 08.00’da Oynat Bakalım tekrar, saat 09.00’da ise Maşa İle Koca Ayı ekranlarda olacak.


TV8 22 Ağustos Salı 2017 Yayın Akışı Öğle Kuşağı Programları

Öğle kuşağına geçildiğinde ise televizyonda saat 10.00 itibariyle Yaşamdan Hikayeler canlı olarak yayınlanacak. Türkiye’de yaşanan cinayetler, kayıplar ve kavgalar programda masaya yatırılacak. Bu programın ardından ise tekrar bölümü ile Çok Güzel Hareketler Bunlar saat 13.15’te ekranda olacak. TV8’in en çok sevilen programlarından birisi olan Gerçeğin Peşinde ise saat 16.00’da başlayacak ve 19.45’e kadar ekranlarda canlı olarak yayınlanacak. Saatler 19.45’i gösterdiğinde ise yeni dizi Aşk-I Roman yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Gece boyunca ise ekranlarda 5’er Beşer adlı program yayınlanacak.


Gece içeriklerinde ise tekrar bölümleriyle sırasıyla Gerçeğin Peşinde, Yaşamdan Hikayeler, Çok Güzel Hareketler Bunlar yayınlanacak. TV8’de Salı günü bu programlar ile birlikte Salı günü sonlanacak.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Hakan Göçmez

Avatar

İlginizi Çekebilir

Sefirin Kızı Dizisinin 16. Bölümü Ne Zaman

Sefirin Kızı Dizisi Çekimlerine Başladı! Sefirin Kızı Dizisinin 16. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Star Tv ekranında büyük bir beğeniyle izlenen Sefirin Kızı dizisinin seti Bodrum’da yeni bölüm çekimlerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir