Ana SayfaKültür ve SanatTV8 20 Ekim Cuma Yayın Akışı

İlgili Postlar

TV8 20 Ekim Cuma Yayın Akışı

TV8 20 Ekim 2017 Cuma yayın akışı için ilk olarak tercih edilen bir sağlık programı TV 8 güne saat 07.00’da Günaydın Doktor adlı sağlık programı ile başlıyor. Yetişkinleri sağlık konusunda bilinçlendiren TV8 güne çocuklara hitap ederek devam ediyor. Saat 08.30’da TV8’e Rus yapımı bir animasyon televizyon dizisi olan Maşa ile Koca Ayı ekranlara gelecek. Dizinin hikayesi bir Rus Maşaadında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinmektedir. Maşa ile Koca Ayı ile birlikte gün TV8’de başlamış olacak. [irp]

TV8 20 Ekim 2017 Cuma Yayın Akışı Sabah Kuşağı

Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin ardından saat 09.00’da Doktorlar adlı yerli dizinin TV 8 ekranlarında izleyenlerine geçmişte yayınlanan dizinin tekrarlarını sunuyor. Türkiye’nin en iyi hastanesinde Operatör Doktor Haldun yönetiminde, yeni hayatlar kurtarmak, yeni aşklar yaşamak için bir dönem başladığını anlatan Doktorlar Dizisinde Şef Asistan Doktor Zenan… Suat’la Zenan’ın evliliğini bitiren şey nedir? Zenan, çocuk sahibi bekar bir anne olarak, doktorluk kariyerine devam edebilecek mi? Konularının işlendiğini görüyoruz.

TV8 20 Ekim 2017 Cuma Yayın Akışı Öğle Kuşağı

Cuma günü yayın akışında Yerli dizi Doktorların ardında TV8 ekranlarında öğle saatlerine geldiğimizde Saat 13.00’da “Yemekteyiz” programının yeni bölümünü görüyoruz. Yemekteyiz programının sonrasında ise saat 15.15’de Gerçeğin Peşinde adlı program canlı yayın ile izleyicisi ile buluşacak.

TV8 20 Ekim 2017 Cuma Yayın Akışında Akşam Kuşağı

Saatler 20.00’ı gösterdiğinde TV8 ekranlarında akşam kuşağında yerli yapım bir sinema filmi görüyoruz. Cem Yılmaz’ın yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği “Pek Yakında” adlı filmle TV8 izleyenleri 20.00’da buluşacak. Tv8 Cuma akşamı izleyenlerini filme doyuracak. Saatler 22.45’i gösterdiğinde TV8 ekranlarında “Pek Yakında” filminden sonra gene yerli yapım bir film “Kocan Kadar Konuş” izleyenleriyle buluşacak.

TV8 20 Ekim 2017 Cuma Yayın Akışında Gece

TV8 Cuma yayın akışından sonra Cumartesi gününe geçtiğimizde saatler 00.15’i gösterdiğinde Gerçeğin Peşinde adlı programın tekrarını göreceğiz. Gerçeğin Peşinde adlı programı saat 02.45’te Yemekteyiz programının tekrarı takip ederken saat 04.00’da Emlak Avcıları adlı programın tekrarını göreceğiz. Saatler 05.30’u gösterdiğinde herkesin beğeniyle izlediği program Yetenek Sizsiniz Türkiye (Tekrar) TV8 ekranlarında seyircisiyle buluşacak.  Yetenek Sizsiniz Türkiye (Tekrar) ile TV8 ekranları yeni bir günün yayın akışına geçmiş olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler