Ana SayfaKültür ve SanatFilmlerTV8 19 Aralık Salı Yayın Akışı

İlgili Postlar

TV8 19 Aralık Salı Yayın Akışı

TV8 19 Aralık Salı günü yayın akışı için ilk olarak tercih edilen bir sağlık programı TV 8 güne saat 07.00’da Günaydın Doktor adlı sağlık programı ile başlıyor. Yetişkinleri sağlık konusunda bilinçlendiren TV8 saatler 08.00’a geldiğinde Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli BKM ekibinin hazırladığı formatla izleyenlerini güldürmeyi hedefliyor. Saat 09.15’e geldiğinde güne çocuklara hitap ederek devam eden TV8 Rus yapımı bir animasyon televizyon dizisi olan Maşa ile Koca Ayı ekranlara gelecek. Dizinin hikayesi bir Rus Maşaadında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinmektedir. Maşa ile Koca Ayı ile birlikte gün TV8’de başlamış olacak.

TV8 19 Aralık 2017 Salı Yayın Akışı Sabah Kuşağı

Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin ardından Salı günü sabah kuşağında saat 09.30’da Gel Konuşalım programı Canlı Yayın ile TV8 ekranlarında magazin değerlendirmeleriyle en güncel haberler tartışılarak geçecek.

TV8 19 Aralık 2017 Salı Yayın Akışı Öğle Kuşağı

Salı günü yayın akışında öğle kuşağına gelindiği zamanGel Konuşalım programının ardında TV8 ekranlarında saat 12.45’te “Yemekteyiz” programının yeni bölümünü görüyoruz. Yemekteyiz programının sonrasında ise saat 16.15’de Gerçeğin Peşinde adlı program canlı yayın ile izleyicisi ile buluşacak.

TV8 19 Aralık 2017 Salı Yayın Akışında Akşam Kuşağı

TV8 ekranlarında Salı günü akşam kuşağı için tercih edilen; saatler 20.00’ı gösterdiğinde akşam kuşağında yerli yapım bir sinema filmi Oflu Hocanın Şifresi 2 ekranlara gelecek. Ahmet, başkanlığı kaptırdığı için hala Oflu’ya çok kızgındır. Oflu Hoca yüzünden hem itibarını hem parasını kaybetmiştir. Tekrar başkan olmanın yollarını ararken zengin müteahhit İdris, oğlu Şaban’a Nur’u ister. Ahmet kendini kurtarmak için hemen kabul eder. Durumu öğrenen Kadir ve Oflu Nur’u kaçırmaya karar verdiklerinin konu alındığı yerli yapım Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi TV8 ekranlarında olacak.

TV8 19 Aralık 2017 Salı Yayın Akışında Gece Kuşağı

TV8 ekranlarında 19 Aralık Salı, gününde bu yayın kuşağıyla geceyi bulurken saatler 00.15’i gösterdiğinde yerli yapım sinema filmi Oflu Hocanın Şifresi 2’den sonra Yemekteyiz adlı programın tekrarını göreceğiz. Gecenin ilerleyen saatlerinde TV8 yayın akışında Yemekteyiz adlı programı saat 02.15’i gösterdiğinde Gerçeğin Peşinde adlı programın tekrarı ekranlarına gelecek. Gündüz kuşağında da ekranlara gelen Gerçeğin Peşinde adlı programın tekrar bölümünü sonrasında saat 04.15’i gösterdiğinde Gel Konuşalım programının tekrarı TV8 izleyenlerine sunulacak. TV8 ekranlarında 19 Aralık Salı günü bu yayın akışıyla seyircisiyle buluşturduktan sonra; TV8 ekranları yeni bir günün yayın akışına geçmiş olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler