Ana SayfaDedikoduTuvana Türkay'dan Taşınma Açıklaması

İlgili Postlar

Tuvana Türkay’dan Taşınma Açıklaması

Tuvana Türkay, Bebek’te bir mekandan çıkarken görüntülendi. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde basına yansıyan “Londra’dan İstanbul’a geri döndü” haberlerine açıklık getirdi. Tuvana Türkay’dan taşınma açıklaması geldi. İşte Türkay’ın o açıklamaları;

Tuvana Türkay’dan Estetik Çıkışı

Oyuncu Tuvana Türkay, estetiksiz fotoğrafını yayınlanan bir sosyal medya hesabındaki yoruma tepki gösterdi. Twitter’da, “Densiz gaflarıyla gündeme gelmeyi seven estetik güzellerimizden Tuvana Türkay” diye paylaşılan fotoğraflara, oyuncu sessiz kalmamıştı.

Yapılan paylaşıma tepki gösteren güzel oyuncu hakkındaki iddialar karşısında şu açıklamayı yapmıştı;

“Densiz gaf(ları). Sözüm ona amacınız ‘tanınmış insanların büyük değişimlerini paylaşıp estetiği aslında ne kadar harika bir şey olduğunu ve insanların kırılan özgüvenlerinin arkasındaki gerçekliği göstermektir’ demişsiniz. Ama densizlikten girip magazin çarpıtması bir olayı da durmadan densizlik gafları adı altında kişisel bir hakarete dönüştürmüşsünüz. 19 yaşında 68 kg kırık burunlu parası olmayan ve kendine bakmayı hiç bilmeyen bir kız ile 30 yaşında estetik mucizesi olarak nitelendirdiğiniz görsellerim… Burnumu yaptırdığımı çocuk gibi sevinerek röportajımda kendim dile getirmiştim. Neden hala uğraşıyorsunuz anlamış değilim. Görselimi sunup eleştirmeniz inanın ki beni üzmez. Size göre yapılmayan yerim yok ki, burnum dışında en ufak bir estetik müdahaleyi çıkarın ben bu mesleği bırakıp ülkeyi terk ederim.

Aradan geçmiş 11 yıl, e yeter be kardeşim. Bir de sayfa sahibinin de gerçekten doktor olması… Size gelip işlem yaptırsak en çok bizi mi kayıracaktınız? Şu gaf dediğiniz konuya gelirsek. Defalarca oyuncu arkadaşımla alakalı olmadığı zaten açıklandı. İnanmak istemediniz. O sette dönen şantajları, berbat olayları illa açık mı edeyim. Oyuncu arkadaşımın rencide olmaması adına ve emek veren arkadaşlarımın hatırına susuyorum. Benimle artık uğraşmayın rica edeceğim.”

Tuvana Türkay kimdir?

Oyunculuk Okulunu Tekrar Açıyor

Sevilen oyuncu Tuvana Türkay, geçtiğimiz yıl Londra’da North Finchley’de “T’acTing Talent Studio” adıyla oyunculuk okulu açmıştı. Londra’da yaşayan hayranlarından yoğun ilgi gören Türkay, pandemi kısıtlamaları sebebiyle okulunu kapatıp İstanbul’a dönmüştü. Londra’da normalleşmenin başlamasıyla Tuvana Türkay da okulunu tekrar açıyor. Pandemi sürecinde İngiltere’deki hayranlarından çokça mail alan Türkay, yoğun istek üzerine önümüzdeki günlerde Londra’ya uçacak. Kayıt almaya başlayan okul, 15 Temmuz’dan itibaren eğitime kaldığı yerden devam edecek.

Tuvana Türkay’dan Taşınma Açıklaması

Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden Tuvana Türkay, “Eski bilinen bir şarkıya cover yapıyorum ama şarkının adını şu an söyleyemem” dedi.

“Londra’dan İstanbul’a geri döndü” haberleri hakkında güzel oyuncu, “Öyle yazıldığı gibi bir şey yok. İşlerim olduğu için sürekli Londra’ya gidip geliyorum. Okulum orada. Londra’ya taşınmam söz konusu değil” diyerek, evinin yolunu tuttu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler