Ana SayfaÜnlülerTuvana Türkay ve Selçuk Yöntem'den Aşk İddialarına Cevap

İlgili Postlar

Tuvana Türkay ve Selçuk Yöntem’den Aşk İddialarına Cevap

Oyuncu Tuvana Türkay önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Türkay Selçuk Yöntem’le aralarında çıkan aşk dedikoduları hakkında açıklama yaptı.

Tuvana Türkay Kimdir?

Selçuk Yöntem Kimdir?

Tuvana Türkay’ın Selçuk Yöntem Paylaşımı

Sosyal medya hesabından Selçuk Yöntem’le çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayan oyuncu, paylaşımına “Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin. Hiç bir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği güzel günlere, nice yaşlara” notunu düşmüş, Türkay’ın yaptığı bu paylaşım akıllara yeni bir aşk mı var sorularını getirmişti.

Tuvana Türkay Son Noktayı Koydu

Selçuk Yöntem’den Açıklama

Selçuk Yöntem, Tuvana Türkay’ın paylaşımının ardından, “Arkadaşlar hepsi benim kardeşim, lütfen yanlış şeyler yazmayın” ifadesinde bulundu.
Tuvana Türkay’ın ise Yöntem’in doğum gününü kutladığı paylaşımını  kısa bir süre sonra kaldırmıştı.

Herkes Kendi Namus Kavramını Değiştirsin

Adı Selçuk Yöntem’le aşk dedikodularına karışan Tuvana Türkay, konuyla ilgili, “Selçuk Abi çok güzel açıkladı. Çünkü çok rahatsız oldum. Her yazılana cevap mı vereceğiz ya? İnsanların binbir türlü derdi var. İki gündür böbrek kumu döküyorum.” dedi

“Yayınlanan fotoğraflar çok da samimi değildi.” diyen Türkay, “Bu durumu insanların hastalıklı düşüncelerine bırakıyorum. Hayatımdaki hiçbir şeyi kimse için düzenlemem. Herkes aklını değiştirsin. Herkes kendi namus kavramını değiştirsin.” açıklamasını yaptı.

Tuvana Türkay, sözlerine şöyle son verdi; “Bu hayatta Yıldız Tilbe’nin bir söz var. Diyor ki, Herkes çok namusluysa kimse kimsenin burnuna bakmasın’. Hayatımda kimse yok. Olması için elimden geleni yapıyorum ama olmuyor. Kendi hayat tarzıma uygun birinin beni bulması için dua ediyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler