Ana SayfaKimdirTuncay Beyazıt Kimdir?

İlgili Postlar

Tuncay Beyazıt Kimdir?

Rol aldığı dizi ve filmler ile Türkiye’nin bilinen simalarından biri olan Tuncay Beyazıt Kimdir? Tuncay Beyazıt Biyografisi ve hakkında bilinmeyenler haberimizde…


Bugün Doğan Ünlüler

Beyazıt Nerelidir? Tuncay Beyazıt Kaç Yaşında? Tuncay Beyazıt Hangi Burç?

Tuncay Beyazıt, 1 Ocak 1964 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 54 yaşında olan oyuncu Oğlak burcudur.

Tuncay Beyazıt Kimdir?

Tuncay Beyazıt Tiyatro’ya Haldun Dormen tiyatrosunda Kare As ile ilk deneyimini yaşamıştır. Daha önce Halk evleri ve amatör gruplar ile tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Türk Telekom Tiyatrosu’nda 15 sene kadar görev yapmıştır.

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Deli Dumrul, İl Postino, Arkadaşım Kadın Oldu, Herkes mi Aldatır?, Bunlar Delirmiş Olmalı, Söylev, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Söylev, Tozlu Çizmeler adlı tiyatro oyunlarında rol almıştır.

Yer aldığı bazı filmler, Kaç Para Kaç, O Şimdi Mahkum, Kabadayı, Gönül Yarası, Kelebek, Anadolu Kartalları, İnşaat, Kurbanlık, Kara Kedi (GDO), İnşaat 2.’dir.

Yer aldığı diziler ise Aşk Yakar, Ruhsar, Ramazan Güzeldir, Küçük Besleme, Kayıp Aranıyor, Nizama Adanmış Ruhlar, Sırlar Dünyası, Arka Sokaklar, Arapsaçı, İstanbul Şahidimdir, Üvey Baba, Kardeş Payı, Yanık Koza, Beşinci Boyut, Adada Bir Sonbahar, Çarli, Kunduracı, Kılıbıklar Mahallesi ve Komşular’dır.

En son Kurtlar Vadisi Vatan ve Arif v 216 adlı sinema filmlerinde rol aldı.

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler