Ana SayfaKültür ve SanatMüzikTuğba Özerk 'ten 15. Sanat Yılına Özel

İlgili Postlar

Tuğba Özerk ‘ten 15. Sanat Yılına Özel

Tuğba Özerk, sadece yorumculuğuyla değil, besteci ve söz yazarı kimliğiyle de Türkiye’de 15. sanat yılını, 31 Mart’ta müzikseverlerle paylaşacağı “Koltuklar Kitaplar” adlı şarkısıyla taçlandırmaya hazır.

Tuğba Özerk kimdir?

Özerk’in pandemi döneminde yazıp bestelediği “Koltuklar Kitaplar” adlı şarkısının düzenlemesi başarılı müzik adamı Erhan Bayrak imzasını taşırken, şarkının yapım firması, sanatçının menajerliğini de üstlenen Kemal Aslan Müzik.

15. Yıla Özel Ekip

Tuğba Özerk, 15. sanat yılında, imajını da tamamen değiştirdi. Değişim saçından ve makyajından başlayıp, tüm kostümlerine; dolayısıyla dış görünümüne  yansıdı.
Karakterine de uygun olan, kendine güvenli kadın görüntüsüne, stil danışmanı Özgür Yüksel; maskülen, sportif ve seksi bir görüntü kattı. Fotoğraflarını Doğuş Subaşılar çekti. Özerk’in saç ve makyajındaki değişime başarılı makyaj ve saç sanatçısı Önder Tiryaki ve ekibi imza attı.

 

Özerk’in genel danışmanlığını, basın iletişimini; ünlü gazeteci Seyhan Erdağ üstlendi. Özerk’in sahne kostümlerinde ise Barrus London markası ve modacı Gülşah Saraçoğlu imzası olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler