Ana SayfaDedikoduTuba Özerk: Sosyal Medya Olmasa Çocuk Yapamazlar

İlgili Postlar

Tuba Özerk: Sosyal Medya Olmasa Çocuk Yapamazlar

Son olarak klibindeki cesur sahnelerle magazin gündemine gelen şarkıcı Tuğba Özerk, isim vermeden bazı ünlüleri hedef aldığı ‘sosyal medya’ açıklaması ile yeni bir tartışma başlattı. Tuğba Özerk “Sosyal medya olmasa çocuk yapamazlar” diyerek gündeme damgasını vurdu. İşte ünlü şarkıcının o açıklamaları;

15. Sanat Yılına Özel Ekip

Şarkıcı geçtiğimiz günlerde 15. sanat yılını “Koltuklar Kitaplar” şarkısı ile taçlandırmıştı.

15. sanat yılında, imajını da tamamen değiştirdi. Değişim saçından ve makyajından başlayıp, tüm kostümlerine; dolayısıyla dış görünümüne  yansıdı.
Karakterine de uygun olan, kendine güvenli kadın görüntüsüne, stil danışmanı Özgür Yüksel; maskülen, sportif ve seksi bir görüntü kattı. Fotoğraflarını Doğuş Subaşılar çekti. Özerk’in saç ve makyajındaki değişime başarılı makyaj ve saç sanatçısı Önder Tiryaki ve ekibi imza attı.

Tuğba Özerk ‘ten Cesur Klip

Tuğba Özerk “Aynı Hastalıktan Anne Olamadım”

Nelihan Atagül’le aynı hastalığın tedavisini gören Tuğba Özerk, ünlü oyuncuyu yalnız bırakmamıştı. Atagül’ün hastalığı ortaya çıktığında kendisinin de aynı hastalığı olduğunu açıklayan Özerk Atagül’e destek vermişti.

Samimi açıklamalarda bulunan Tuğba Özerk “Bu hastalık aslında çok yaygın olan ve benim de 12 yıldır mücadele ettiğim ciddi bir rahatsızlık. Yeri geldiğinde konserlere gidemediğim, acılar içinde tekrar hastanelere döndüğüm ve işimden olduğum hastalık gerçekten. Neslihan ve Kadir; öncelikle size ilk tavsiyem eğer bir bebek sahibi olmak istiyorsanız, sakın! Şimdi değil… Önce tedavi…” dedi. Bu açıklamanın ardından gözler bir süredir evli olan ve henüz çocuk sahibi olmayan Neslihan Atagül’e çevrildi. Neslihan Atagül’ün anne olmamasındaki nedenin hastalığı olup olmadığı merak konusu oldu. Atagül ise henüz konuyla ilgili bir yanıt vermedi.

Tuğba Özerk Kimdir?

Tuba Özerk: Sosyal Medya Olmasa Çocuk Yapamazlar

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla adından sıkça söz ettiren Tuğba Özerk, sosyal medya olmasaydı ünlülerin çocuk yapmayacağını iddia etti.

Eskiden sanatçıların özel hayatlarının saklandığını söyleyen 40 yaşındaki şarkıcı, “Şimdi sosyal medyada çocuklar ön planda, isimlerine hesaplar var. Evlilikler aşırı derecede göz önünde yaşanıyor” dedi. Tuğba Özerk, “Eğer sosyal medya olmasaydı çoğu ünlünün çocuk yapıp, evleneceğini düşünmüyorum” sözleriyle, yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler