Cuma, Nisan 16, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Tuba Büyüküstün Umut Evirgen'i Neden Terk Etti? İşte Gerçek! 

Tuba Büyüküstün Umut Evirgen’i Neden Terk Etti? İşte Gerçek! 

-

2017’den bu yana dolu dizgin aşk yaşayan ünlü oyuncu’dan kötü haber geldi. Ev karantinası yaramayan ünlüler kervanına katılan bir ilişki daha hüsranla bitmiş ve 3 Yıllık aşk sona ermişti. Tuba Büyüküstün Umut Evirgen’i Neden Terk Etti? İşte Gerçek!

Ünlü oyuncu’dan Kötü Haber! 3 Yıllık Aşk Bitti!Tuba Büyüküstün Umut Evirgen’i Neden Terk Etti? İşte Gerçek!

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, 2017 senesinde 6 yıllık eşi Onur Saylak’ile yollarını ayırmış ve işletmeci Umut Evirgen ile birlikte olmaya başlamıştı. Kanal D sevilerek izlenen 2. Sayfa magazin programının yapmış olduğu özel haberine göre, daha önceki dönemlerde de haklarında pek çok defa ayrılık dedikodusu çıkan ünlü çift, bu sefer yolun sonuna gelmiş gözüküyor. Tuba Büyüküstün Umut Evirgen’i bir çırpıda Terk Etti? Tüm gerçekler şaşkınlık vericiydi.

Tuba Büyüküstün kimdir?

Tuba Büyüküstün sevgilisi Umut Evirgen’i, Defne Samyeli ve kızlarını bir gece önce evinde konuk ettiği için terk ettiği iddia edildi. Dedikodulara göre Umut Evirgen, daha öncesinde de aralarında kıskançlık yarattığı söylentilerine sebep olan şarkıcı Defne Samyeli ve kızlarını evine davet etmiş. Ünlü şarkıcı’nın kızları Umut Evirgen’in evinde boy boy fotoğraflar paylaşmaya başlayınca, Tuba Büyüküstün çok öfkelenmiş ve aralarında çıkan bu son tartışma bardağı taşıran son damla olmuş.

Daha öncede bir kaç defa ayrılıp barışan ünlü çiftin bu kez kesinlikle bağları kopardığı konuşuluyor..

Tuba Büyüküstün’ün Karantina Notları.. 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Cartel Grubu 'ndan Uyuşturucuya Hayır Projesi

Ceza, Fuat Ve Cartel Grubu ‘ndan Uyuşturucuya Hayır Projesi…

0
CARTEL grubundan Ince Efe'nin hazırlayarak yapımını üstlenmiş olduğu "YOK" adlı uyuşturucuya hayır diyen UDDY proje albümü, 21 senelik bir aranın ardından ilk defa Türkiye'de....
Can Yaman ve Diletta Leotta

Can Yaman ve Diletta Leotta Ayrıldı Mı?

barlas

Barlas’tan Yeni Albüm Müjdesi