Ana SayfaDedikoduTarkan Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

İlgili Postlar

Tarkan Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Koronavirüs salgınının ardından yaşamını Almanya’da sürdüren Tarkan kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Megastar’ın fotoğrafına beğeni yağdı. İşte o kare;

Tarkan’ın Kızı İle Olan Fotoğrafına Beğeni Yağdı…

Tarkan uzunca bir süredir eşi Pınar Tevetoğlu ile kızı Lila’yla beraber çocukluğunun geçtiği Almanya’da yaşıyor. Covid 19 un ardından bütün yeni projelerini ertelemek zorunda kalan ünlü şarkıcı ailesi ve yakın dostlarıyla beraber bol bol vakit geçiriyor.

Tarkan’dan Kadınlar Günü Mesajı

“Baba Kız Kitap Okuduk Bugün”

Megastar Tarkan, en çok kullandığı sosyal medya hesabı olan Instagram’dan kızı Liya’yla verdiği bir pozunu paylaştı. Pozlarının hemen altına “Baba kız kitap okuduk bugün” mesajını yazan Tarkan, geçen Şubat’ da yaşama gözlerini kapayan yazar Doğan Cüceloğlu’nun da sıkı bir hayranı olduğunu da belirtti…

Doğan Cüceloğlu ‘nun Otopsi Raporu Belli Oldu!

“Baba kız kitap okuduk bugün Çok keyifliydi, çok tatlıydı. Ben kitap okumaya başladığımda Liya’da hemen bir kitap alıp yanıma geliyor. Birlikte okuyoruz. Ailece de yapıyoruz bunu hep. Çocuklara okuma alışkanlığını erken yaşlarda aşılamak lazım.
En iyi yöntem de onun bizim okuduğumuzu görmesi oluyor. Örnek alıyor, taklit ediyor….

…..Bu arada sıkı bir Doğan Cüceloğlu hayranıyım. Nurlar içinde yatsın. Ne kıymetli bir insandı, ne özel bir ruhtu. Öğretileriye hep ışık tutacak yolumuza ve kalbimizde yaşamaya devam edecek.”

Tarkan Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Tarkan uzun süredir eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Lila ile birlikte Almanya’da yaşıyor. Salgının ardından tüm yeni projelerini erteleyen Tarkan ailesiyle birlikte bol bol vakit geçiriyor.

Tarkan kimdir?

Ünlü şarkıcı Instagram’dan kızı Liya’yla çekilen bir fotoğraflarını paylaştı.

Kızıyla pazar yürüyüşüne çıkan Tarkan paylaşımına “Liya’yla bir akşam üstü…Çok tatlı bir pazar günüydü…” notunu yazdı. Ünlü şarkıcının paylaşımına kısa sürede yüz binlerce beğeni geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler