Ana SayfaDedikoduTarık Akan’ın oğlu Barış Üregül boşanıyor!

İlgili Postlar

Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül boşanıyor!

Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle İstanbul Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açan Asya Engin Üregül, 500 bin liralık tazminat, 3 aylık bebeklerinin velayetini ve aylık 15 bin lira iştirak nafakası istedi.


Tarık Akan, 16 Eylül 2016’da 66 yaşında hayatını kaybetti. Babasının vefatı nedeniyle büyük oğlu Barış Üregül ile şarkıcı eşi Asya Engin Üregül düğün tarihini erteledi. Barış Üregül ile Asya Engin Üregül çifti, geçen yıl Ocak ayında Beyoğlu Tarihi Pano Şarap Evi’nde evlendi. Düğünün ardından açıklama yapan Barış Üregül, “Aileler arasında gizli bir düğün yapalım dedik. Babamın da görmesini isterdim. Onun üzüntüsünü yaşıyorum. Burayı sağlığımda babamla birlikte gelip tutmuştuk. Düğünü görmek nasip olmadı” dedi.

NELER OLMUŞTU?

Tarık Akan, 16 Eylül 2016’da 66 yaşında hayatını kaybetmiş bu nedenle oğlu Barış Üregül ile şarkıcı eşi Asya Engin Üregül düğün tarihini ertelenmişti.

 

Barış Üregül ile Asya Engin Üregül çifti, geçen yıl ocak ayında Beyoğlu Tarihi Pano Şarap Evi’nde evlendi. Düğünün ardından açıklama yapan Barış Üregül, “Aileler arasında gizli bir düğün yapalım dedik. Babamın da görmesini isterdim. Onun üzüntüsünü yaşıyorum. Burayı sağlığımda babamla birlikte gelip tutmuştuk. Düğünü görmek nasip olmadı” dedi

TARIK AKAN VASİYET ETMİŞTİ

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Tarık Akan mücadele verdiği akciğer kanserine yenilmiş ve 16 Eylül 2016’da yaşamını yitirmişti.

Vefatından önce usta oyuncunun hasta yatağındayken oğlu Barış Üregül ve nişanlısı Asya Engin’e bir torun vasiyetinde bulunduğu ortaya çıkmıştı.

Çift Tarık Akan’ın vasiyetinin ardından evlendi. Ekim ayında da ‘Gece’ adını verdikleri bir kızları oldu.

Barış Üregül ile evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle İstanbul Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açan Asya Engin Üregül, 500 bin liralık tazminat istedi.

.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler