Ana SayfaDedikoduSurvivor'da Küfür Kıyamet Kavga...

İlgili Postlar

Survivor’da Küfür Kıyamet Kavga…

Ekranların en olaylı yarışma progamlarından biri olan Survivor All Star’da sular durulmuyor. Yasin ve Hikmet arasında çıkan kavgada işler oldukça çirkinleşti. Survivor’da küfür kıyamet kavga yaşandı. İşte detaylar;

Survivor Tarihinde Görülmemiş Kavga!

Survivor 2022 All Star’daki ada konseyinde Yasin Obuz ile Hikmet Tuğsuz arasında yaşanan yumruk yumruğa kavganın ardından acil durum konseyi toplandı. Acun Ilıcalı, Hikmet’e fiziki saldırıda bulunan Yasin hakkında aldıkları kararı açıkladı. Acun Ilıcalı, Hikmet’e küfür edip saldıran Yasin’e Survivor tarihinin diskalifiyeden sonraki en ağır cezasını verdiklerini açıkladı. Ilıcalı, Hikmet’i haklı bulmasına rağmen zorunlu olarak ceza verdiklerini de duyurdu.

Survivor’da Küfür Kıyamet Kavga…

Survivor All Star’da dokunulmazlık oyunu sonrasındaki ada konseyinde herkesi şaşırtan bir kavga yaşandı. Hikmet’in kendisine iftira attığını söyleyen Yasin, ada konseyi çekimlerinin bitmesinin ardından ise sinirlerine hakim olamadı.

Hikmet’in üzerine yürüyen Yasin ortalığı karıştırdı.

Yasin önce sözlü olarak bağırdı ardından ise fiziki saldırıda bulundu.

Survivor çekim ekibi yaşanan kavgayı güçlükle ayırdı.

Survivor’ın yeni bölümünde ise Acun Ilıcalı, acil durum konseyini topladı.

Acun Ilıcalı: “Survivor All Star 2022 Kadrosu Belli Oldu…”

“O Küfürlerden Sonra Hiçbir Erkek Durmazdı”

Konseyde olayı anlatan Hikmet Tuğsuz, “Benim de saldırı çabam var ama beni tuttular. O küfürlerden sonra hiçbir erkek duramazdı. Sabrım bir yere kadardı. Beni tahrik ettiler. Sokaktan geçen birine aynı şeyleri söylesen dayak yiyeceğini bile bilse saldırır adam” dedi.

Acun Ilıcalı’dan Açıklama

Ilıcalı’nın “Ada konseylerinde çok gerilim görüyoruz. Ama bir kaç saat önce yaşanan bu olay gibisini hiç görmedik. Senin gösterdiğin sebeplerin bizim tarafımızda hiçbir karşılığı yok. Seninki apaçık önce sözlü sonra ise fiziki saldırıdır. Seni diskalifiye etmemek için bütün şartları zorlarım. Ne kadar zorlarımın limiti de tam senin geldiğin yerler. Kendi aramızda bir saat konuştuk. Sürgün adasından gelmenin senin en zayıf anında olduğunu düşünmemize rağmen, hareketinin Survivor’la bağdaşmadığını gördük. Yayın kuralları gereği görüntülerin çoğunu veremedik. Ancak sürgün adasından gelmenden dolayı diskalifiye edilmemen, ancak Survivor tarihinden en yüksek cezalardan birini görmen bize bir seçenek olarak gözüküyor. Bu agresiflikte devam edersen seni mutlaka eleyeceğiz. Ancak kaldığında da çok uzun süre ödüllerle buluşamayacaksın. Buna göre aldığımız karar gereği tam 6 ödülden mahrum kalacaksın. Bunu kaldırabilir misin dayanabilir misin? İyi düşün. Ayrılmak istersen kararına saygım sonsuz. 6 ödül ben yararlanamayacak olsam bir daha değerlendiririm. Kendi rızanla bırakmak istersen benim açımdan mahsuru yok. Bağıran çağıran agresif yarışmacı istemiyoruz. Bunun çeyreğini bir daha yaparsan seni anında eleyeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler