Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Kimdir Su Çeper Kimdir?

Su Çeper Kimdir?

-

Exxen’de yayımlanan “Yetiş Zeynep” dizisinin minik oyuncularından olan Su Çeper kimdir? Su Çeper kaç yaşında? Su Çeper aslen nereli? Su Çeper dizileri neler? Su Çeper filmleri neler? Su Çeper hangi burç? Su Çeper hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Su Çeper Kaç Yaşında? Su Çeper Aslen Nereli? Su Çeper Hangi Burç?

Su Çeper, 10 Ağustos 2011 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan minik oyuncu Su Çeper, Aslan burcudur.

Su Çeper Kimdir?

Acun Ilıcalının yeni yıl ile birlikte hayata geçireceğini Exxen platformunun, yapımları ilgi görüyor. Bu yapımlar içerisinde, 6 çocuğu olan bir babanın ve bu çocuklara bakan Zeynep’in hikayesinin anlatılacağı Yetiş Zeynep adlı yapım da oynayan Su Çeper hakkındaki detayları sizin için yazdık.
İlkokul 4.sınıfa giden Su Çeper, reklam filmlerinde, dizilerde yer almaktadır. Su Çeper’in ilk dizisi, Netflix yapımlı Fatma dizisidir. Bu dizide Su Çeper, Burcu Binicik’in çocukluğunu canlandırmıştır. Bu diziden sonra Exxen’in yeni projesi olan Yetiş Zeynep dizisine katılan Su Çeper, bu dizide 6 çocuklu bir ailenin, çocuklarından birini canlandırmaktadır.

Su Çeper Dizileri

  • 2021 – Yetiş Zeynep
  • 2020 – FatmaCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu