Cumartesi, Nisan 10, 2021
Ana Sayfa Kimdir Elif Atalay Kimdir?

Elif Atalay Kimdir?

-

Exxen platformunda yayımlanan “Yetiş Zeynep” dizisinin oyuncularından Elif Atalay kimdir? Elif Atalay kaç yaşında? Elif Atalay aslen nereli? Elif Atalay dizileri neler? Elif Atalay filmleri neler? Elif Atalay hangi burç? Elif Atalay hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Elif Atalay Kaç Yaşında? Elif Atalay Aslen Nereli? Elif Atalay Hangi Burç?

Elif Atalay 1 Ocak 2003 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan genç oyuncu Elif Atalay, Oğlak burcudur.

Elif Atalay Kimdir?

Elif Atalay öğrenimine İstanbul’da başlamış ve şık Okulları Isparta Kule Lisesi’nde sürdürmüştür. Ardından Işık Okulları Tiyatro Kulübünde tiyatro eğitimi alan Elif Atalay bu eğitimle birlikte çeşitli tiyatro oyunlarında sahne almaya başladı.

Elif Atalay, tiyatro çalışmaları yanı sıra 2016 yılından rol aldığı Gecenin Kraliçesi ilk dizi deneyimi oldu. 2021’de internet dizisi Yetiş Zeynep’te Güneş karakterini canlandırmıştır. Elif Atalay yeni projeleri değerlendirme aşamasındadır.

Elif Atalay Dizileri

  • 2021 – Yetiş Zeynep
  • 2016 – Gecenin Kraliçesi

Elif Atalay Tiyatro Oyunları

  • Tosun Paşa
  • Atatürk’ün Işığında
  • Sınava Doğru

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Can Bonomo 'nun Yeni Teklisi Müzikseverler İle Buluşuyor

Can Bonomo ‘nun Yeni Teklisi ‘Kaplan’ 16 Nisan ‘da Müzikseverler İle...

0
Başarılı sanatçı Can Bonomo, içinde bulunduğumuz pandemi döneminde de üretmeye devam ediyor. Yepyeni ürettiklerini dinleyicileri ile paylaşmaya hız kesmeden devam eden usta sanatçı' nın...
Tuvana Türkay'ı

Tuvana Türkay’ı Görenler Tanımakta Güçlük Çekti

ezgi-sertel

Ezgi Sertel ‘in Bilinmeyen Mesleği