Magazin Haberleri » Diziler » Steve Carrel ve John Malkovich’in Başrollerinde Olduğu Yeni Komedi Dizisi
Stve Carrel ve John Malkovich'in Başrollerinde Olduğu Yeni Komedi Dizisi
Stve Carrel ve John Malkovich'in Başrollerinde Olduğu Yeni Komedi Dizisi

Steve Carrel ve John Malkovich’in Başrollerinde Olduğu Yeni Komedi Dizisi

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix yep yeni bir komedi dizisini izleyicileriyle buluşturmak üzere Steve Carrel ve John Malkovich’in başrollerini paylaştığı yeni komedi dizisinin ilk detayları paylaşıldı. İşte izleyicisini gülmekten kırıp geçirecek dizsinin detayları;


“Space Force” Konusu

Başarılı pilot General Mark. R. Nair’in (Steve Carrel) en büyük hayali Hava Kuvvetleri’nde söz sahibi olabilmektir. ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan Mark burada kendi aynı kısır döngünün içinde hapsolmuş hisseder. Şüpheci bir karakteri olan Mark, kendini mesleğine o kadar adamıştır ki ailesiyle vedalaşıp, Colorado’ya çok uzak bir üsse gitmeyi hiç düşünmeden kabul eder. Beyaz Saray’dan gelen beklenmedik bir emir ise her şeyi değiştirir. Ve Mark ve birbirinden renkli bilim insanları yeniden aya gidip, orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçeceklerdir.

Emy Ödüllü Lisa Kudrow’da Kadroda!

Lisa Kudrow
Lisa Kudrow

Emmy ve SAGA ödüllü Lisa Kudrow, Steve Carell canlandırdığı General Mark R. Naird’in eşi “Maggie Naird” olarak karşımıza çıkacak. Maggie 20 yıldır eşinin kariyeri için pek çok fedakarlıkta bulunmuştur. Lisa Kudrow, Mark hayatının en zorlu görevine doğru ilerleyince o da hayatıyla ilgili yepyeni kararlar almaya başlayan bir karaktere can verecek.


Stve Carrel ve John Malkovich’in Başrollerinde Olduğu Yeni Komedi Dizisi

Başrollerini Steve Carrel ve John Malkovich’in paylaştığı yeni bir tür komedi dizisi olan Space Force’un yapımcılığını The Office’ın yaratıcıları Steve Carell ve Greg Daniels üstleniyor. Dizinin kadorsunda John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz gibi usta isimlerin yanı sıra Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow ve Don Lake yer alıyor. “Space Force“, 29 Mayıs 2020 Cuma günü tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te izleyicileriyle buluşacak.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Nehir Nazım'ın Yalan Söylediğini Anlıyor Mu

Baraj 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Nazım’ın Yalan Söylediğini Anlıyor Mu?

Fox Tv’nin yeni iddialı dizisi Baraj, 6. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde; Zerrin, Nehir’in …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir