Salı, Kasım 30, 2021
Ana SayfaÜnlülerSosyete Kasabı Nusret, Video Paylaşımı İle Mide Bulandırdı

Sosyete Kasabı Nusret, Video Paylaşımı İle Mide Bulandırdı

-

İlginç paylaşımları ve ete tuz atma hareketi ile dünyaca ünlenen Sosyete kasabı Nusret Gökçe ne yapsa olay oluyor. En son ki paylaşımı ile sosyal medyanın altını üstüne getiren kasap Nusret takipçilerinden tepki çekti. Paylaşımın tüm ayrıntıları Haberimizde..

Nusret Gökçe’den Eleştirilere Cevap!

Kasap Nusret’nin Paylaşımı Mide Bulandırdı!

Kendi yaratmış olduğu Saltbae yani ete tuz atma hareketiyle dünya çapında tanınan sosyete kasabı Nusret Gökçe, öyle bir paylaşım yaptıki yine Magazin Haberleri‘nde olay oldu.

NUSRET KİMDİR?

Yok Artık Dedirtti!

Sosyal medya hesablarını aktif olarak kullanan ünlüler arasında gelen Nusret Gökçe en son yaptığı Instagram paylaşımı ile olay oldu. Tuvaletini yapan bir inekten süt sağıp sonrada içen Nusret Gökçe Yok artık dedirtti. Instagram sayfasında yaklaşık 20 milyon takipçisi olan sosyete kasabı Nusret’in paylatığı videoya tepkili yorumlarda geldi. Nusret’in bir takipçisi bu paylaşıma, “Bu nasıl video midem bulandı.” ifadeleriyle yorum yaparken, diğer bir takipçisi aynı paylaşıma “Süt sağmadan önce bari bekleseydin inek tuvaletini yapsaydı.” yorumuyla tepki gösterdi.

İşte Nusret Gökçe’nin Olay Olan Paylaşımı;

Nusret Gökçe’den Çok Özel Fotoğraf!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Tefo & Seko “Lafa Bak” İsimli Yeni Single Yayında...

Tefo & Seko “Lafa Bak” İsimli Yeni Single Yayında…

0
Ünlü müzisyenler Tefo ve Seko’ nun yepyeni single’ı “Lafa Bak” 26 Kasım Cuma günü tüm dijitalmüzik platformlarında yerini aldı. İşte Detayları... Alişan & Tefo’ nun...