Ana SayfaDedikoduSinem Kobal'dan Lalin Paylaşımı

İlgili Postlar

Sinem Kobal’dan Lalin Paylaşımı

2022 yılında Leyla adını verdiği kızına kavuşarak ikinci kez anne olan Sinem Kobal, hem özel hayatı hem kariyeri hem de güzelliğiyle sık sık adından söz ettiriyor. Ünlü oyuncu, şimdi ise sosyal medya paylaşımıyla gündem oldu. Sinem Kobal’dan Lalin paylaşımı geldi. İşte ünlü oyuncunun o paylaşımı;

İşte Sinem Kobal İle Kenan İmirzalıoğlu’ nun Aile Pozu;

Sinem Kobal da benzer cümlelerle Kenan İmirzalıoğlu ile ilişkisinden bahsetmişti…

“Kenan ruhuma ve kalbime öyle bir dokundu ki…Eşimi bulduğumu hissettim. Bu çok güzel bir duygu… İnsan ruhu çok acayip. Hepimizin bir ruh eşi vardır ve onu bulduğun zaman hissedersin derler ya… İşte onu buluyorsun. Sonra da hiç sorgulamadan teslim oluyorsun. Cümlelerle bunu anlatamıyorum, sadece yaşıyorum…”

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu İkinci Bebeklerini Kucaklarına Aldı

Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan oyuncu Sinem Kobal’dan güzel haber geldi.  21 Ekim 2020’de kızı Lalin’i kucağına alan Kobal bugün ikinci kez doğum yaptı.

Kobal’ın ve kız bebeğinin durumunun iyi olduğu öğrenildi. İkinci kez anne ve baba olan ünlü çift kızlarına Leyla adını verdi.

Kenan İmirzalıoğlu kimdir?

Sinem Kobal kimdir?

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun Kızı Leyla İyileşiyor

Minik Leyla’nın tedavisi geçtiğimiz pazartesi gününden beri Maslak Acıbadem Hastanesi’nde devam ediyor. Çift bebeklerini iki gün sonra evlerine götürebilecek. Kenan İmirzalıoğlu’nun menajeri, konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Dışarıdan kaptığı enfeksiyona bağlı zatürre başlangıcı vardı. Ama şimdi iyileşti ve gayet sağlıklı.” 2016 yılında evlenen Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın 2 yaşında Lalin ve Leyla adında iki kız çocukları var.

“Leyla Bana Benziyor”

Kenan İmirzalıoğlu, kızı Leyla’nın kendisine daha çok benzediğini “Leyla biraz daha babaya yakın gibi. Koyu görünüyor ama çok değişiyorlar. Lalin de ilk başta bana benziyordu sonra anneye döndü. Leyla’nın ilk hali annesinin de söylediği gibi bana benziyor” sözleriyle anlatmıştı.

İlgiler Onlara Çevrildi

Sinem Kobal, geçtiğimiz ay 1.5 yaşındaki kızı Lalin’le birlikte Bebek’te objektiflere takılmıştı. Çocuğunu kucağında taşıyan 34 yaşındaki oyuncu, çevredekilerin ilgi odağı olmuştu.

Sinem Kobal’dan Lalin Paylaşımı

Hem özel hayatı hem kariyeri hem de güzelliğiyle adından söz ettiren Kobal, şimdi ise sosyal medya paylaşımıyla gündeme geldi. Kobal, kızı Lalin ile mutfakta verdiği bir pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Paylaşım, kısa sürede gündem oldu.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları Lalin ilgi odağı olurken “Ne kadar büyümüş” yorumu yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler