Ana SayfaDedikoduSinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu İkinci Bebeklerini Kucaklarına Aldı

İlgili Postlar

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu İkinci Bebeklerini Kucaklarına Aldı

Sinem Kobal ikinci kez annelik heyecanı yaşadı. Güzel oyuncu bugün doğum yaptı. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ikinci bebeklerini kucaklarına aldı. İşte detaylar;

İkinci Bebekleri İçin Gün Sayan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’ ndan Mutlu Aile Pozu…

Ünlü oyuncu çift Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 2016′ da Cunda’ da dillere destan bir düğünle dünya evine girmiş 22 Ekim 2020′ de ise ilk çocukları Lalin’i kollarına almışlardı…

İkinci defa annelik duygusunu tatmaya olmaya hazırlanan güzel oyuncu Sinem Kobal, geçtiğimiz hafta sonu ailesi ile birlikte geçirdi. Oyuncu eşi Kenan İmirzalıoğlu ve küçük kızları Lalin ile yürüyüş yapmaya çıkan güzel anne, huzur kokan aile pozunu Instagram hesabından takipçileri için yayımladı.

İşte Sinem Kobal İle Kenan İmirzalıoğlu’ nun Aile Pozu;

Sinem Kobal da benzer cümlelerle Kenan İmirzalıoğlu ile ilişkisinden bahsetmişti…

“Kenan ruhuma ve kalbime öyle bir dokundu ki…Eşimi bulduğumu hissettim. Bu çok güzel bir duygu… İnsan ruhu çok acayip. Hepimizin bir ruh eşi vardır ve onu bulduğun zaman hissedersin derler ya… İşte onu buluyorsun. Sonra da hiç sorgulamadan teslim oluyorsun. Cümlelerle bunu anlatamıyorum, sadece yaşıyorum…”

Sinem Kobal kimdir?

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu İkinci Bebeklerini Kucaklarına Aldı

Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan oyuncu Sinem Kobal’dan güzel haber geldi.  21 Ekim 2020’de kızı Lalin’i kucağına alan Kobal bugün ikinci kez doğum yaptı.

Kobal’ın ve kız bebeğinin durumunun iyi olduğu öğrenildi. İkinci kez anne ve baba olan ünlü çift kızlarına Leyla adını verdi.

Kenan İmirzalıoğlu kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler