SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Ünlüler » Sinan Akçıl’dan Dekolte Gelinliğe İlk Yorum Geldi!

Sinan Akçıl’dan Dekolte Gelinliğe İlk Yorum Geldi!

Magazin gündeminde uzun süredir konuşulan nikah kıyıldı… Sinan Akçıl ile Aşk ve Mavi dizisindeki Mavi karakteriyle ünlenen Burcu Kıratlı nikahlarında neler yaşandı? Burcu Kıratlı’nın gelinliği neden olay oldu? Burcu Kıratlı’ın giydiği olay yaratan gelinliğe Sinan Akçıl’ın ilk yorumu ne oldu? Gelin tüm detaylara haberimizden bakalım…


Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı nikahlarında neler yaşandı?

Sinan Akçıl ile Aşk ve Mavi dizisindeki Mavi karakteriyle ünlenen Burcu Kıratlı nikah kıydı. Hollanda’daki Amsterdam Başkonsolosluğunda gerçekleşen nikahı Başkonsolos Engin Arıkan kıydı… Nikahın Amsterdam’da kıyılmasının sebebi ise Sinan Akçıl’ın 23 Aralık’ta burada evlenme teklifi yapmasıydı. Tören için tüm detayları düşünen Akçıl, nikâha katılan yakın dostları için şehrin ünlü otellerinden Hotel De L’europe’da 2 günlüğüne 12 oda ayırttı. Kıratlı için Hasan Elmas’a özel bir tektaş dizayn ettiren Sinan Akçıl, kendisine de içinde Burcu Kıratlı’nın adı ile uğurlu sayısı 23’ün yazılı olduğu bir alyans hazırlattı. Kıratlı, Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan’ın kıydığı nikâhta Zeynep Bozyaka imzalı gelinlik, Akçıl ise Mehmet Dudu’nun hazırladığı bir takım elbise giydi.

Derin göğüs dekolteli gelinlik olay yarattı!

Burcu Kıratlı’yı derin göğüs dekolteli gelinlikle gören Sinan Akçıl’in tepkisi “Giyinmemiş!” oldu. Burcu Kıratlı nikâhta, Sinan Akçıl’ın anneannesinin 1953 yılında evlenirken kullandığı ve kayınvalidesi Gaye Çağlayan’ın bir süre önce kendisine hediye ettiği küpeleri taktı.

Burcu Kıratlı’nın dileği…

Burcu Kıratlı nikah sonrası sosyal medya hesabından yaşadığı mutluluğu şu paylaşımıyla takipçilerine aktardı; “Masalsı ama çılgın… ‘Lunapark gibi bir hayatımız olacak, seninle’ dediğinde… Küçük çocuk sevinciyle baktık birbirimize ve güldük. Her saniyesi öyle gerçekten. Yeni yılım ve bundan sonraki her yıllarım seninle daha güzel, daha gerçek ve daha lunapark olacak… Sizin de lunapark gibi bir aşk yaşayacağınız, harika bir yıl olsun…”

Sinan Akçıl’dan ilk yorum!

Sinan Akçıl ise bu sözlerin üzerine “1 gün bana deselerdi karşında büyüleyici şekilde duran iyisiyle kötüsüyle her şeyi konuştuğun o “sihir gözlü kız” ileride eşin olacak diye dönüp derdim ki “inşallah öyledir” öyle oldu”… Masalın içine girip hiç çıkmamak için, en asi, en aşk, en müzik, en oyuncu, en serseri ama en sahici günler adına sonsuza kadar evet, sen tek evet ile kadere dönüştün, ya da kader zaten sendin ben sana dönüştüm” dedi.


Hakkında İrem Arabacılar

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir