Ana SayfaDedikoduSinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'yı Ayıran İhanet Mi?

İlgili Postlar

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’yı Ayıran İhanet Mi?

Son dönemlerde yeniden boşanacakları haberiyle gündemden inmeyen Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl cephesinde sular durulmuyor. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’yı ayıran ihanet mi? İşte detaylar;

Sinan Akçıl: İki Evliliği De İyi ki Yapmışım

Basın mensupları ile sohbet eden Akçıl, Burcu Kıratlı ile boşanma süreciyle ilgili sorulara “Denedik ama düzlüğe çıkamadık maalesef, Türkiye’ye örnek olacak bir ayrılık göreceksiniz, çünkü sonuçta biz birbirimizi çok sevdik ve bitişi de öyle olmalı diye düşünüyorum” yanıtını verdi.

2. Sayfa programına da konuk olan Sinan Akçıl, geçen yıl ikinci kez evlendiği Burcu Kıratlı ile aldıkları bu boşanma kararı hakkında yöneltilen soruları yanıtladı: “Bu karardan dönmem. Karşılıklı bir karar bu. Birisinin bir hamle yapması gerekiyor ya, o yüzden boşanma davasını ben açtım.” Kıratlı ile 2 kez nikâh masasına oturan Akçıl, sözlerine şöyle devam etti: “Bu 3 yıl çok değerliydi. Ben sevdiğim kadınla iki kez evlendim ve asla pişman değilim. İyi ki bu iki evliliği yapmışım.”

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl’ın Ayrılık Nedeni Çocuk Mu?

Burcu Kıratlı Kimdir?

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Boşanmasına Yayın Yasağı!

Öğrenilene göre yeni boşanma davasını Sinan Akçıl açmış. Akçıl, çekişmeli olarak açılan davaya gizlik kararı ve yayın yasağı getirtti.

Sinan Akçıl’ın avukatı mahkemeye verdiğ dilekçede, “Taraflar arasındaki davaya ilişkin hususların gerek ulusal yazılı ve görsel basında ve yine gerekse de internet ortamında yayınlanmasının müvekkilimin kişilik haklarına, aile mahremiyetine, müşterek çocuğa ve müvekkilimin ticari itibarına zarar verme ihtimali olduğundan yayın yasağı verilmesini talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Mahkeme Sinan Akçıl’ın avukatı aracılığıyla yaptığı bu talebi kabul etti.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı arasında görülecek davaya ilişkin her türlü haber ve yayının, görsel ve yazılı radyo, gazete kuruluşlarında, internet ortamında haber, röportaj ve benzeri isimlerle yayınlanması yasaklandı.

Sinan Akçıl Kimdir?

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’yı Ayıran İhanet Mi?

 Burcu Kıratlı, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Bir arkadaşının doğum günü partisine katılan oyuncu, “Sinan Akçıl’la ikinci kez boşanıyorsunuz. Ayrılık sebebinin üçüncü bir kişi olduğu söyleniyor, doğru mu?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Öyle bir şey kesinlikle yok. İki medeni insan gibi boşanma kararı aldık. Hâlâ aynı sitede altlı üstlü oturuyoruz. Aramızda geçen kötü bir olay yok.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler