Ana SayfaÜnlülerSinan Akçıl Kazaya Neden Oldu! İşte Sinan Akçıl Kaza Videosu

İlgili Postlar

Sinan Akçıl Kazaya Neden Oldu! İşte Sinan Akçıl Kaza Videosu

Türkiye’nin ünlü ismi Sinan Akçıl istemeden de olsa kazaya neden oldu. Sinan Akçıl kaza videosu ise sosyal medyada gündem oldu.

İzmir’de konser veren Sinan Akçıl, burada tatsız bir kazaya karıştı. Karşıya geçmek isterken karşısında Sinan Akçıl’ı gören kişi aniden fren yaptı. Bu sırada akan trafikte arkadan gelen bir araç duran araca çarptı. Sinan Akçıl ise bu anları görmesine rağmen görmezden gelerek olay yerinden uzaklaştı. Tüm bu anların bir kişinin cep telefonuyla kaydetmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Anbean kameralara yansıyan olayların ardından sosyal medyada Sinan Akçıl’a yönelik eleştiriler geldi. Hiçbir şey olmamış gibi davranması nedeniyle eleştiri alan Sinan Akçıl eleştirilere sosyal medyada yanıt verdi.

Sinan Akçıl’ın Üzerine Yürüdü

Kaza yapması sonrasında olay yerinden uzaklaşan Sinan Akçıl’ın üzerine yürüyerek yanına gitmek isteyen sürücü, arkadaşları tarafından zorla durduruldu. Bu anların ardından kaçtı yorumların yapılmasına sinirlendiği görülen Sinan Akçıl, kimseden kaçmadığını ve bugüne kadar da hiç kimseden kaçmadığını söyledi. Kazaya sebebiyet vermediğini söyleyen ünlü sanatçı, “Kazaya ben sebep olmadım. Kaza yapan kardeşimizle buluşup gerekeni yapacağız. Hayatım boyunca kimseden kaçmadım kralı gelse ki gelmiştir” dedi.

İşte o anlar:


Sosyal medyadaki yorum yapan kullanıcıların bazılarını hedef alan Sinan Akçıl, bu kişileri geri zekalı olarak nitelendirdi. Bu konuda “Birkaç tam geri zekâlı ‘umursamadı kazayı’ demiş. Gördüm, duydum. Kazaya ben sebep olmadım. Kız öğrenci yurdu ‘Sinan lütfen yanımıza gel’ diye çok bağırdığı için onları kırmamak için yanlarına uğradım. Yürüdüğüm yer konser alanı yani orası konser alan. Kamyon şoförü kardeşimi tuttum gel yanıma dedim, ‘abi ben seni seviyorum’ dedi. Ben de gereken neyse yapalım dedim. Yarın ofiste buluşulacak. Mükemmel bir konserdi, teşekkürler İzmir’im. Hayatım boyunca kimseden kaçmadım kralı gelse ki gelmiştir.” diyen sanatçı iddialı sözleriyle de yeniden gündem olmayı başardı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler