Ana SayfaÜnlülerCannes'a Giden CZN Burak O Yorumlara İsyan Etti

İlgili Postlar

Cannes’a Giden CZN Burak O Yorumlara İsyan Etti

Cannes Film Festivali’ne katılmasıyla Türkiye’de gündem olan CZN Burak hakkındaki eleştirilere sert bir yanıt verdi.

Türkiye’de CZN Burak’ın Cannes Film Festivali’nde kırmızı halıda yürümesi sosyal medyanın ana gündemlerinden birisi olmuştu. Kendisinin davet aldığını ve davet kapsamında etkinliğe katıldığını söyleyen CZN Burak, hakkında çıkan iddialara ve ağır eleştirilere kayıtsız kalamadı. Sosyal medyadan bu konuyla ilgili yeni bir video yayınlayan ünlü isim üzüldüğünü belirterek yorumlara sitem etti

CZN Burak, Cannes Film Festivali’nden Daha Çok Konuşuldu

Tüm dünyanın gözü Cannes Film Festivali’nde olurken ünlü isim CZN Burak da Türkiye’den katılan ünlüler arasındaydı. Pek çok oyuncu ve ünlünün katıldığı etkinlikte, sosyal medya fenomeni ve şef CZN Burak da yer aldı. Ancak bu anların paylaşılmasının ardından “Bir kebapçının orada ne işi var?” şeklinde ağır eleştiriler alan CZN Burak, bu şekildeki olumsuz yorumlar karşısında sessiz kalmadı.

Cannes'a Giden CZN Burak O Yorumlara İsyan Etti!
Cannes’a Giden CZN Burak O Yorumlara İsyan Etti!

“Sponsor Söz Konusu Bile Değil”

Kendi imkanlarıyla etkinliğe katıldığını ve davet aldığı için böyle bir durumun olduğunu söyleyen CZN Burak, hakkında gelen yorumlara anlam veremediğini ve nedenle böyle bir algının olduğunu anlamadığını söyledi. “Beğenirsin, beğenmezsin! Türkiye’nin en yüksek takipçili hesabı benim” diyen fenomen “Bazı insanlar neden böyle yapıyor, anlamıyorum. Şu anda Türkiye’de en yüksek takipçili Instagram hesabına sahibim. Beğenirsin beğenmezsin, kimseye bir yanlış, terbiyesizlik yapmıyorum. Bu gerçeği değiştiremezsiniz. Davet ettiler, geldik, kırmızı halıda yürüdük, film izledik, ödül aldık, dönüyoruz. Ama niye böyle yaptıklarını anlamıyorum. Hakikaten çok kötü yorumlar yazılıyor. Beni niye bu kadar üzüyorlar anlamadım” diyerek bu konudaki düşüncelerini aktaran ünlü isim sponsorluk konusundaki iddiaları da reddetti.

Hiçbir firmanın sponsor olmadığını ve böyle bir şeye gerek de olmadığını ifade eden CZN Burak, “28 yaşındayım, kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum, buraya kendi biletimi alarak geldim. Bundan gocunmuyorum. Her etkinliği kabul eden biri de değilim, ama burayı da hoşuma giderek kabul ettim. Bu kadar üzmeye gerek var mı?” diyerek sözlerini noktaladı. Ünlü ismin bu yorumları sevenlerinden destek gördü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler