Ana SayfaKimdirSimge Tertemiz Kimdir?

İlgili Postlar

Simge Tertemiz Kimdir?

Simge Tertemiz kaç yaşında? Simge Tertemiz aslen nereli? Simge Tertemiz nereli,? Simge Tertemiz hangi burç? Simge Tertemiz kimdir? Simge Tertemiz son hali? Simge Tertemiz biyografisi? Simge Tertemiz’in yarışmalar ve güzellik hayatı?Simge Tertemiz’in özel hayatı? Simge Tertemiz’in sunuculuk hayatı? Magazin dünyasında şimdilerde adı petrolcü Mevlüt Özdoğan ile anılan güzel model Simge Tertemiz kimdir? Simge Tertemiz nerede ve ne zaman dünyaya geldi, kariyerine nasıl adım attı ve çalışmaları neler? Tüm merak ettiklerinize haberimizden ulaşabilirsiniz.
Bugün Doğan Ünlüler

Simge Tertemiz kaç yaşında? Simge Tertemiz aslen nereli? Simge Tertemiz nereli,? Simge Tertemiz hangi burç?

Simge Tertemiz, 10 Ocak 1988 tarihinde Hatay, İskenderun’da dünyaya geldi.

Simge Tertemiz kimdir?

Simge Tertemiz, annesinin adı Fatoş Tertemiz’dir. Magazin dünyasında şimdilerde adı petrolcü Mevlüt Özdoğan ile anılan güzel model Simge Tertemiz kimdir? Simge Tertemiz nerede ve ne zaman dünyaya geldi, kariyerine nasıl adım attı ve çalışmaları neler? Tüm merak ettiklerinize haberimizden ulaşabilirsiniz. Yahya Kemal Beyatlı ilköğretim okulundan sonra Nuri Cıngıllıoğlu Lisesinden mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde okuyup mezun oldu.

Simge Tertemiz’in yarışmalar ve güzellik hayatı

Simge Tertemiz, 2002 yılında “Best Model of Turkey” yarışmasında gelecek vadeden misyon ödülü kazandıktan sonra 2004 yılında “Best Model of Turkey” birinciliği ve 2004 yılı “Best Model of The World” dördüncülüğü ayrıca 2004 yılı “Miss Tourism” beşinciliğini kazanmıştır.

Simge Tertemiz’in sunuculuk hayatı

1997-2009 yılları arasında ATV’de “Özel Hat” adlı magazin programını sundu. 2009 yılında Offshone Sürat Tekneleri Yarışmasının tanıtımını yaptı.

2007 yılında yönetmenliğini Faruk Aksoy’un yaptığı “Çılgın Dersane Kampta” filminde Paşhan Yılmazel, Alp Kırşan, Berksan Özer, Sevil Uyar, Simge Tertemiz, Okan Karacan, Ceyda Ateş, Ulaş Özer, Ozan Aydemir, Mustafa Topaloğlu, Sibel Tüzün, Duygu Çetinkaya, Tuba Ünsal, Pakize Suda, Hande Ataizi, Cüneyt Arkın ile birlikte oynadı.

Simge Tertemiz’in özel hayatı

Simge Tertemiz, 5 yıldır birlikte olduğu Murat Kadıoğlu ile 18 Haziran 2011 tarihinde evlendi. Nail Kayra isminde bir oğlu vardır. 2014 yılında boşandılar. Güzel ve başarılı isim Simge Tertemiz, aşkı şu şekilde tanımlıyor; “İyi bir aşk için önce iyi bir arkadaşlık gerekir. Aşkın, su ve yemek kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu düşünürüm. Şu devirde aşkı bulmak çok kolay ama sürdürebilmek çok zor. Aşkın sürebilmesi için sanki 2 zıt kutbun bir araya gelmesi gerekiyor.”

Simge Tertemiz’in stil yarışmalarındaki hayatı

2016 yılında 1 Ocak akşamı TV 8 ekranlarında başlayacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter’in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise İvana Sert, Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez oldu. Yarışmacılar ise Aslızen, Berna Öztürk, Elif Ece Uzun, Esra Balamir, Esra Sönmezer, Gizem Özdilli, Hatice Çarpar, İnci Pars, Neslihan Önder, Nil Karataş, Pelin Suade, Sevil Uyar, Simge Tertemiz, Tuğçe Özbudak, Yasemin Öztürk, Yeşim Erçetin oldu.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler