Ana SayfaDizilerShow Tv Yılbaşı Özel Programı

İlgili Postlar

Show Tv Yılbaşı Özel Programı

Bütün kanalların yılbaşı programlarını açıklamasıyla beraber Show TV’de yılbaşı programını açıkladı. Show TV’nin yılbaşı programının tüm detaylarını sizin için derledik…

Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel!

Kanalların reyting için büyük savaş verdiği yılbaşı gecesinde Show TV’de reytinglerde üst sıralarda olabilmek için birbirinden güzel programları peşpeşe sıraladı.

Saat 20.00’de Çocuktan Al Haberi’nin fenomen ufaklıklarıyla gülüp, Aleyna Tilki ve Kibariye’nin şarkılarıyla coşacaksınız! Tüm Türkiye’nin sevgilisi haline gelen Çocuktan Al Haberi’nin minikleri ve ünlülerle bambaşka bir yılbaşı eğlencesine davetlisiniz!

Hemen ardından saat 21.45’te Güldür Güldür Show ekibiyle kahkahalara boğulacaksınız. 2019’a neşe ve coşkuyla girmek için şimdiden geri saymaya başlayın!

Çocuktan Al Haberi Yılbaşı Özel!

Videodan Show TV’nin yılbaşı özel programının tanıtım görüntülerini izleyebilirsiniz;

Show TV’de ilk olarak kanalın sevilen programı olan Çocuktan Al Haberi ile başlayıp daha sonrasında yine uzun zamandır ekranlarda olan sevilen komedi programı Güldür Güldür Show’un yılbaşı özel bölümü ile izleyecilerle buluşacak.

31 Aralık Pazartesi akşamı Çocuktan Al Haberi Yılbaşı Özel saat 20.00’de, Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel saat 21.45’te Show TV’de!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler