Magazin Haberleri » Dedikodu » Şeyma Subaşı: Yıllar Önce Alınmadığım Kafenin Şimdi Sahibiyim
Şeyma Subaşı: Yıllar Önce Alınmadığım Kafenin Şimdi Sahibiyim

Şeyma Subaşı: Yıllar Önce Alınmadığım Kafenin Şimdi Sahibiyim

Yeni açtığı kafe ile sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı, aldığı kafe hakkında ilginç bir anısını anlattı. Şeyma Subaşı şuan sahibi olduğu kafeye yıllar önce neden alınmadı? Detaylar haberimizde…


Şeyma Subaşı: Yıllar Önce Alınmadığım Kafenin Şimdi Sahibiyim

Her giyindiği, her yaptığı hareket ile olay olan sık sık magazin gündeminde konuşulan isimlerden biri olan Şeyma Subaşı, şu sıralar açtığı kafe ile gündemde. Kendisini artık iş kadını olarak gören ve kafesinin her şeyiyle yakından ilgilenen Şeyma Subaşı aldığı kafe hakkında ilginç bir açıklamada bulundu. Geçtiğimiz zamanlarda da kafeye alınmadığı olayı tekrar gündeme gelen Subaşı, içinde bulunduğu olayı kendi anlattı.

“Bebek Şenliği’nin olduğu bir gün Bebek Parkı’ndaydım. Melisa 6 aylıktı. Yanımda da yardımcım vardı. Melisa kucağımdaydı. Elimizde çantalar, puset filan… Oturacak bir kafe aradık. Happly Ever After’a yürüdük, bütün masalar boştu, iki masa doluydu sadece. İşletme müdürüne “Burada oturabilir miyiz?” diye sordum. Ama o iki dolu masada, herkesin zannettiği kişi yoktu. Yani onun bu olayla bir alakası yok. Fakat bana “Hayır, oturamazsınız! Yerimiz yok!” dediler. Ben de oradan çıktım. Bir şey demedim. Ne diyeceğim? “Beni niye almıyorsunuz” mu? Ayşe Kucuroğlu da yoktu orada ama bir şekilde almadılar beni. Doğru yani kafeye alınmadığım. Ama yemin ediyorum, hatta kızım üzerine yemin ederim, “Göreceksiniz, ben burayı satın alacağım!” gibi bir düşünce aklımın köşesinden bile geçmedi. Ama hayat ilginç işte, o kafe sonunda benim oldu” açıklamasını yaptı.


 

Hakkında Aleyna Şendur

Aleyna Şendur

İlginizi Çekebilir

Hakan Sabancı'nın Yeni Gözdesi!

Hakan Sabancı’nın Yeni Gözdesi!

Aşk hayatıyla dönem dönem gündeme gelen ünlü iş adamı geçtiğimiz sene Merve Boloğur’la gündeme gelmişti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir