Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Şeyma Subaşı "Her Zaman En İyisini Hak Ettiğimi Biliyordum"

Şeyma Subaşı “Her Zaman En İyisini Hak Ettiğimi Biliyordum”

-

Bir süredir Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde sevgilisinin bir uçağın tüm biletlerini satın alması ile gündeme gelmişti. Sosyal medyanın ve ünlü isimlerin eleştiri yağmuruna tuttuğu Subaşı sevgilisi ile fotoğrafını paylaşarak “Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum! Seni çok seviyorum Meedo! ‘Harika bir adam nasıl olmalı?’ diye bir kitap yazmalısın” şeklinde gelen eleştirilere yanıt verdi. Detaylar haberimizin devamında…Şeyma Subaşı Kimdir?

Her Zaman En İyisini Hak Ediyorum

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde sevgilisinin özel jet bulamayınca uçağı rezerve etmesiyle gündem olmuştu. Subaşı gelen eleştirilere paylaşımı ile yanıt verdi. Sevgilisi ile birlikte çekilen karesini paylaşan Subaşı, “Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum! Çok değerliyim, çok özelim ama her şeyden önce ailemden iyi bir eğitim aldım. İyi bir insan olmamı tavsiye ettiler.  Tanrı bana en iyisini verdi. Seni çok seviyorum Meedo! ‘Harika bir adam nasıl olmalı?’ diye bir kitap yazmalısın” şeklinde konuştu.Bana Deli Gibi Aşık

Kızı Melisa’yla Bali’de tatil yapan Subaşı, Alsaloussi’nin kendileri için özel jet kiralamak istediğini, ancak jet bulamayınca bir yolcu uçağını kapattığını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Subaşı, konuyla ilgili şunları söyledi: “Bali’de bir adadan başka bir adaya geçecektik. O gün uçmamız lazımdı ama bütün uçak biletleri bitmiş. 6-8 kişilik uçaklar var ya, onlar bizim gideceğimiz adaya uçmuyormuş. Özel uçak da bulamayınca, sevgilim havayolları ile konuşarak bir yolcu uçağının tüm koltuklarını satın aldı.

Sanki biz başkalarının biletlerini almışız gibi algılanmış ama öyle değil. Meedo (Mohammed Alsaloussi) normalde uçuşlarda var olmayan bir uçuş koydurdu bizim için. Meedu, bu havayolu şirketiyle Amerika’da ortak iş yapıyor. Havayolunu arayıp olmayan bir uçuş koydurdu. Yani kimsenin biletini almadı ya da kimseye engel olmadı. Öyle olsaydı daha ucuza gelirdi.” Subaşı, sevgilisiyle büyük aşk yaşadıklarını da sözlerine ekledi: “Çok büyük, inanılmaz bir şey yaptı benim için. Bana deli gibi âşık. Ben de ona âşığım.”

Çok Güzel Bir Ortam Oldu

Subaşı, sevgilisini ailesi ile tanıştırmış ve şu sözleri söylemişti; “İsteme gibi olmadı tabii ki. İstanbul’a geldiğimiz için tanıştırmak istedim. Çok samimi bir ortam oldu. Benim annem ve babam İngilizce bilmezler ama bir şekilde anlaştılar. Çok tatlı, çok masum, çok güzel bir ortam oldu” demişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

pelin-oztekin

Pelin Öztekin ‘in Paylaşımı Yürek Burktu

0
2 ay önce babası Rasim Öztekin'i kaybeden Pelin Öztekin'den duygusal paylaşım. Öztekin Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda babasına olan özlemini "Bir daha baba diyemeyeceğimi bilmek...

Lupin 2. Sezondan İlk Görseller Yayınlandı

yasak-elma

Yasak Elma Dizisine Bomba Transfer