Ana SayfaDedikoduŞeyma Subaşı Aşka Geldi

İlgili Postlar

Şeyma Subaşı Aşka Geldi

Geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşıyla birlikte Miami’ye yerleşmeye karar verdiklerini açıklayan Şeyma Subaşı aşka geldi. Ünlü fenomen sosyal medya hesabından erkek arkadaşıyla çektiği pozları ardı ardına paylaştı. İşte detaylar;

“Mohammed Elsaloussi Beni Ailemden İstedi”

Anne ve babasının sevgilisi Mohammed Elsaloussi’yi çok sevdiğini ve iyi anlaştıklarını söyleyen Şeyma Subaşı “İsteme oldu aslında. Mohammed Elsaloussi beni ailemden istedi” dedi.

”Herkes evlilik ne zaman diye soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün” diyen Subaşı, ”Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz?” diyerek espiri yapan Şubaşı düğünü nerede yapacaklarını bilmediğini de dile getirerek “Bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak” dedi.

Böyle şeylere hiç gerek olmadığını ve sakin bir düğün yapmak istediğini söyleyen Subaşı, ”Öyle bir hırsım yok arkadaşlar. Öyle zannediyorsunuz ama sıfır aslında. Ama Mohammed Elsaloussi heyecanlı, ben de heyecanlıyım. Nerede olacağını bilmiyorum ama Türkiye’de olacağını sanmıyorum, Ibiza’da da olmayacak. Belki bir Mısır düğünü olabilir” dedi.

Şeyma Subaşı’nın Varlık Listesini Meraktan Dolayı İfşaladı!

Şeyma Subaşı: Türkiye’de Yaşamayı Düşünmüyorum

Bir ay sonra Miami’ye taşınacağını dile getiren Şeyma Subaşı, kızı Melisa’nın İstanbul’da okuyacağını ve bu nedenle onu görmek için her ay Miami ve İstanbul arasında mekik dokuyacağını söyledi. Subaşı, bu yıl Melisa’yı Miami’ye götüremeyeceğini ancak gelecek yıl götürebileceğini de sözlerine ekledi.

Şeyma Subaşı Kimdir?

Sevgilisi Mohammed Elsaloussi’nin gittikleri her ülkede ev almak istediğini söyleyen Subaşı, Türkiye’de yaşamayı düşünmediğini açıkladı. Elsaloussi’nin İstanbul’u çok sevdiği için burada da bir ev alabileceklerini söyleyen Subaşı, böylece Miami’den İstanbul’a geldiklerinde birlikte yaşayabileceklerini de ifade etti.

Şeyma Subaşı Aşka Geldi

Şeyma Subaşı, erkek arkadaşıyla birlikte tekrar ABD’ye döndü. Sosyal medya sayfasından spor yaptığı anları sık sık paylaşan ünlü fenomen sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile samimi bir fotoğrafını sosyal medya sayfasından takipçileriyle paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler