Salı, Ocak 18, 2022
Ana SayfaDizilerSevilen Dizilerden Biri Daha Ekranlara Veda Ediyor

Sevilen Dizilerden Biri Daha Ekranlara Veda Ediyor

-

Sevilen Dizilerden Biri Daha Ekranlara Veda Ediyor

Ekranlara veda eden dizilerin arasına bir yenisi geldi. Tabiri caizse Türk izleyicisine dizi dayanmıyor. Bu defa da final haberi ATV’den geldi. ATV’nin sevilen dizisi Bahtiyar Ölmez için final kararı verildi. Detaylar haberimizde…

Bahtiyar Ölmez Final Yapıyor

Ekranlara veda eden dizilerin arasına bir yenisi daha eklendi. Türk izleyicisine tabiri caize dizi projesi dayanmıyor. Dizilerin başlaması ile bitmesi bir oluyor hatta bazı diziler 10.bölümü bile görmeden ekranlara veda ediyor. İlk zamanlar tutulmasına rağmen bir final haberi de ATV’nin sevilen dizisi Bahtiyar Ölmez’den geldi.

Başrollerini Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı ve Güven Hokna’nın oynadığı ‘Bahtiyar Ölmez’ dizisi bu hafta 17. bölümle ekrana gelmişti. Cumartesi günleri güçlü projeler ile savaşan Bahtiyar Ölmez reytinglerde başarılı olamayan komedi dizisi için final kararı alındı.

Bahtiyar Ölmez’in Konusu Ney?

Bahtiyar için sıradan bir gün gibi gelse de aslında hiçbir şey öyle değildir, yeni hayatına yeni evinde ilk adımını attığında hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır. İlk görüşte aşık olduğu Aylin, eşi olarak karşısındadır. Ne olduğunu anlamayan Bahtiyar, Aylin-Rıfat evliliğinin sahte bir evlilik olduğundan habersiz olan Bahtiyar, evlilik gerçekmiş gibi davranmaya başlar.

Rıfat’ın tam aksine Tahir’e de sevgiyle yaklaşır. Bu durum Bahtiyar’ı gerçek kimliğini ifşa etmenin eşiğine kadar getirir. Bunlar yetmezmiş gibi, Aylin’in babası, İstanbul’un ünlü mafya babalarından Aytekin hesap sormak için yola çıkmıştır. Bahtiyar hiç bilmediği bu ilişkiler ağını yönetmeyi başarabilecek midir? Öte yandan Nuran ve Caner’in aşkları doludizgin ilerlemektedir. Nuran’ın Caner’e söylediği büyük yalan dev bir uçurum gibi bu aşkı yutmaya hazır beklemektedir.

Üstelik yıllardır Nuran’a derin ve tertemiz bir aşk besleyen Şinasi, Nuran ve Caner ilişkisini öğrenmenin eşiğindedir. Bahtiyar kız kardeşi Nuran’ın, en büyük düşmanı Fuat’ın kardeşi Caner’le aşk yaşadığından habersizdir. Bahtiyar’ın yeni ailesindeki ilk günleri gibi yeraltı dünyasındaki ilk günleri de olağanüstü tehlikelerle doludur. Bahtiyar Ölmez hiç bilmediği bu dünyada Fuat’ın kendisini bitirmek için hazırladığı korkunç tuzağı bozabilecek midir?

Sevilen Dizilerden Biri Daha Ekranlara Veda Ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Dündar'dan Handan'a İlk Uyarı Geliyor

Annemizi Saklarken 7. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Dündar’dan Handan’a İlk...

0
Star Tv’nin yeni gözde dizisi Annemizi Saklarken, 7. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Handan, Dündar’ın karşısında zor durumda kalır. Küçük...