Çarşamba, Haziran 23, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan El Ele Yakalandı!

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan El Ele Yakalandı!

-

Bir süredir aşk dedikolarıyla gündeme gelen “Masumiyet” dizisinin aşıkları Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan ardı ardına yaptıkları açıklamalarla birlikte olmadıklarını dile getirmişti. “Aramızda öyle bir şey yok” diyen Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan el ele yakalandı. İşte detaylar;

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan Aşk Mı Yaşıyor?

Halit Özgür Sarı ile İlayda Alişan aşkı kısa sürdü. Güçlü kadrosu ile dikkat çeken dizinin ekran yolculuğu kısa sürse de İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın gibi genç oyuncuların arasında bağ kurmasına ve yıldızının parlamasında yeni bir kapı açtı. Öte yandan dizide Ela ve İlker aşkı anlatılırken İlayda Alişan, Serkay Tütüncü’nün gerçek hayattaki yakınlığı ise aşk mı yaşıyor dedirtti.

Serkay Tütüncü: Seks Bence Hayat Enerjisi

Adı aşk dedikodularına karışan İlayda Alişan, Serkay Tütüncü çifti, rol aldıkları dizinin final yapmasının ardından tatile çıkması ise aralarından su sızmadığını kanıtlar nitelikte. Set dışında eğlenceli görüntülerini sık sık sosyal medya hesabından yayınlayan Deniz Işın, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’a tatillerinde eşlik ediyor.

İlayda Alişan’dan Serkay Tütüncü Açıklaması!

on olarak ‘Masumiyet’ dizisindeki partneri Serkay Tütüncü’yle aşk yaşadığı iddiaları üzerine Alişan, Instagram’dan açıklama yaptı.Oyuncu, “Bir süredir hakkımda çıkan haberleri üzülerek takip ediyorum. Uzun zamandır hayatımda kimse yok ve yazılanlar hem ailemi hem de beni fazlasıyla yıpratıyor. Kariyerime odaklandığım bu dönemde mesleğim dışında herhangi bir konuyla gündeme gelmek istemem. Sizdem de aynı hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum” diye yazdı.Serkay Tütüncü Kimdir?

“Öyle Bir Yerde Değiliz”

Geçtiğimiz günlerde röportaj veren Serkay Tütüncü de “Siz de ‘Masumiyet’teki partnerin İlayda Alişan ile yakıştırıldınız” sorusuna “Evet ama öyle bir yerde değiliz. Bizim amacımız zaten hikayeye inandırmak.” yanıtını vermişti.

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan El Ele Yakalandı!

Bütün o yalanlamalardan sonra ikili aşkları basın tarafından ortaya çıkarılan çiftler arasına girdi. Geçtiğimiz gün objektiflerden kaçamayan Serkay Tütüncü ve İlayda Şahin el ele görüntülendi.

İlayda Alişan Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Berna Tan ‘dan Düğünlerde Çıkan Şarkıcılara Gönderme

0
Düğünlerin aranan ismi Berna Tan geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizin devamında... Düğünlerin Aranan İsmi Oldum Yeni şarkısı "Evleneceğim" ile...