Magazin Haberleri » Kimdir » Sergio Gürlek Kimdir?
Sergio Gürlek kimdir?
Sergio Gürlek aslen nereli?

Sergio Gürlek Kimdir?

Sergio Gürlek kimdir? O Ses Türkiye ile tanıma fırsatı bulduğumuz Sergio Gürlek kaç yaşında? Sergio Gürlek aslen nereli? Sergio Gürlek hangi burç? Sergio Gürlek biyografisi ve hakkında bilmeniz gerekenler haberimizde.


Sergio Gürlek kaç yaşında? Sergio Gürlek aslen nereli? Sergio Gürlek hangi burç?

Sergio Gürlek 17 Mart 1982 Yılında İstanbul Kadıköy de doğdu. Aslen Sivaslı bir ailenin çocuğu olan Sergio, Kafkasya kökenli gerçek bir Orta Asya Türküdür. Şu an 38 yaşında olan Sergio Gürlek balık burcudur.

Sergio Gürlek Kimdir?

İlk ve ortaöğretim tahsilini İstanbul, Ankara ve İzmit olarak farklı illerde tamamlayıp, Üniversite ve Master Ukrayna Kiev ‘ de ( Kiev National Economic Universty ) Uluslararası ilişkiler bölümünü başarı ile bitirdi. Bir çok alanda özel eğitimler alıp bu eğitimlerini başarı sertifikaları ile süslemiştir. Ayrıca yapmış olduğu organizasyonlarla aktivite ve show sektöründe çalışmalarına dair birçok başarı plaketi ile ödüllendirilmiştir.
Şu an hala ikinci üniversite olarak Radyo ve TV programcılığı bölümünde eğitimine devam etmektedir. 4 dil konuşabilmekte (Türkçe ingilizce rusça almanca) ve birçok müzik enstrümanını kullanabilmektedir.

1996 yılında İzmit ‘de Radyo ve TV Programları ile yayın hayatına başladı. 2002 yılında talihsiz bir menejerlik sözleşmesinden dolayı 10 yıl boyunca hiçbir basın ve yayın organında kişisel yetileri ile faaliyette bulunamadı.

Yurt içi ve dışı birçok 5 yıldızlı otele aktivite, show ve animasyon danışmanlığı yaptı. 2010 – 2011 yılları arasında, Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulunda Rekreasyon Derslerinde Yardımcı Eğitmen olarak gönüllü Animasyon dersi verdi.
Sahne showları, müzikaller ve bir çok tiyatro oyunları sergiledi.

Profesyonel anlamda uzakdoğu sporları ve futbol ile uğraştı. Ayrıca faal olmamakla birlikte futbol hakemliği kursunu bitirdi. Özel ve çok önemli bir Profesyonel den oyunculuk eğitimi aldı ve kendi tiyatro, gösteri ekibini kurdu.

Talihsiz sözleşme dönemi bitimi ile beraber senaryosunu yazdığı uzun metraj gençlik komedi filmini ekibi ile çekti ve başrolünde oynadı. Oyunculuğa Kurtlar Vadisi Pusu, Arka Sokaklar, Akasya durağı vb … gibi dizilerde profesyonel olarak devam etti.

Sahneye olan hakimiyeti ve müzik bilgisini birleştirerek 2014 yılında “4X4’lük” ismini koyduğu Maxi Single Müzik Albümünü Sevenlerin beğenisine sundu. Hemen Akabinde 2015 Yılının Sonlarına Doğru Yeni Bir Single Yaptı ve Bu Single da Herkesin Bildiği Sarhoş Şarkısını Yorumladı ve her iki versiyonuna da klip çekti. 2018 – 2019 yılları arasında O ses Türkiye yarışmasına katıldı ve yarı finale kadar yükseldi.


2019 yılı ağustos ayında Seda Sayan ile Keten Helva isimli şarkıya düet yaptı. Şarkı basında büyük bir yankı uyandırdı. Hemen 2 ay sonra Şarkının Club Mix versiyonunu çıkardılar. Şu aralar büyük bir proje olan ve Türkiye’de yepyeni bir tarz uyandıran “Walkshow” isimli TV Programını TV8,5 tasunmakta. Yakın zamanda yeni bir müzik çalışması ile daha sevenlerinin karşısına çıkmak için hazırlıklarını gerçekleştiriyor.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Çağrı Güneş kkimdir?

Çağrı Güneş kimdir?

Çağrı Güneş kimdir? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni sezonunda Hikmet karakteri ile karşımıza çıkan Çağrı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir