Ana SayfaDedikoduSerenay Sarıkaya: Yorgun ve Üzgünüm

İlgili Postlar

Serenay Sarıkaya: Yorgun ve Üzgünüm

Son günlerde zorlu bir süreçten geçen Serenay Sarıkaya dün akşam Etiler’de taksiye binerken görüntülendi. Muhabirlerle ufak bir konuşma yapan Serenay Sarıkaya “Yorgun ve üzgünüm” dedi. İşte o açıklamalar;

Serenay Sarıkaya’dan Kades Çağırısı

Serenay Sarıkaya, yaşanan üzücü olayın ardından harekete geçti. Sarıkaya, sosyal medya hesabından, kendisine yardımcı olan komiserlere teşekkür ederek, her kadının KADES uygulamasını kullanması gerektiğini belirtti.

Sarıkaya paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Herkese merhaba, son günlerde basına da yansıyan ve geçtiğimiz birkaç aylık süre boyunca bana, iş arkadaşlarıma, yakın çevreme zarar verme eğiliminde olan, korku dolu anlar yaşatan, tehdit eden ve psikolojik baskı yaratan şahısla ilgili emniyet teşkilatımızın olaya müdahale etmesi ve konuyu adli birimlere taşıması sonucu mahkeme tarafından bir karara varıldı. Bu süre zarfında kendimi ne kadar çaresiz hissettiğimi, etrafımdaki sevdiğim insanları koruyamadığım duygusu ile ne kadar kahrolduğumu sizlere tarif etmem mümkün değil. Çok ama çok üzgünüm… Bu ve benzeri nice hikayeleri her gün bir sürü kadının yaşadığını bilmenin verdiği sorumluluk ile bu mesajı paylaşmak istedim. İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı, Aile İçi ve Kadına Şiddet Mücadele Birimlerinden Komiser Nurdan Hanım, Komiser Betül Hanım, Komiser Züleyha Hanım ve ekiplerine bu süreci müthiş bir hassasiyetle yürütüp ben ve benim gibi kadınların yalnız olmadıklarını hatırlattıkları için teşekkür ederim. Onlar gibi güçlü polis kadınların varlığını bilmek açıkçası içimi bir nebze daha rahatlattı. Nurdan Hanım bir de ‘KADES’ uygulamasından bahsetti. Tüm kadınların telefonunda MUTLAKA olması gereken bu uygulama; doğrudan yakınınızda olan ilgili birimleri haberdar ediyor ve daha hızlı müdahaleyi mümkün kılıyor. Lütfen yükleyin… Dilerim yazdıklarım faydalı olabilir. Sevgiyle kalın…”

Serenay Sarıkaya kimdir?

Serenay Sarıkaya: Yorgun ve Üzgünüm

Oyuncu, “Alice provasından çıktım. Biraz yorgunum ve son dönemdeki olaylardan dolayı üzgünüm” dedi. Ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırılan zanlı için “İnşallah hapse attıracaklar” diyen Sarıkaya şöyle konuştu: “Evimin etrafında olup biten her şey beni aşırı tedirgin etmeye başladı. İyiyim ama.”

Serenay Sarıkaya’nın başrolünde olduğu “Alice” müzikali, 7 Şubat’ta perde açacak. Gösteride İbrahim Selim ‘Kral’, Şükrü Özyıldız ‘Şapkacı’, Enis Arıkan ‘Tavşan’, Ezgi Mola ‘Kraliçe’ ve Merve Dizdar da ‘Kedi’ rolünü canlandırıyor

Umut Evirgen Serenay Sarıkaya Paris Tatili Dönüşü Ayrıldı Mı?

“Eksik Olmasın”

Olay sonrası sevgilisi Umut Evirgen’in evine kendi korumalarını göndermesi hakkında “Evet, ona da teşekkür ediyorum. Eksik olmasın” diyen Serenay Sarıkaya, “İlişkiniz devam ediyor mu?” sorusunu ise yanıtlamadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler