Magazin Haberleri » Ünlüler » Serenay Sarıkaya İsyan Bayrağını Çekti

Serenay Sarıkaya İsyan Bayrağını Çekti

Cem Yılmaz ile ilişkileri magazinde büyük ses getirirken, birde evlendiler haberleri çıkan Serenay Sarıkaya İsyan Bayrağını Çekti


Komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı ilişki dillerden düşmeyen Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde paylaştığı fotoğrafta görünen yüzük sebebi ile evlendikleri yönünde iddialara maruz kalmıştı. Bu iddiaların ardından bir de ayrıldıklarına dair haberleri görünce isyan bayrağını çekti.

Serenay Sarıkaya’dan Yüzük Şoku!

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Cem Yılmaz Kimdir?

Serenay Sarıkaya İsyan Bayrağını Çekti

Başarılı komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk ile gündemden ayrılmayan Serenay Sarıkaya, kendisi ile ilgili çıkan iddialar ve eleştirilere dair sert bir açıklama yaptı. Çıkan haberlere oldukça sinirlenen Sarıkaya, adeta isyan etti.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya çıkan iddialara karşı sessizliğini bozdu. Açıklamasında şu sözleri söyledi Sarıkaya:

Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki artık! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden daha da serti zaten hazırda bekliyor. ‘Bu mesleği seçmenin bedellerinden’, ‘Olacak o kadar ünlüsün’, ‘İsminin olduğu her şey çok okunuyor’, ‘Dikkat çekiyor’, ‘Sesimizi çıkartmayalım, büyümesin’ deniyor. Kabul etmiyorum!

Sınırı aşalı çok oldu! Ne kolay oldu insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak… Ben her iftiraya ‘Yok, öyle değil’ diyemem ki. Bu ne kadar yorucu ama özellikle sosyal medyada bir sesin, varlık belirtin yoksa sanki bütün varsayımlar gerçekmiş gibi bir de senelerce üzerine yapışıyor. Bir süre sonra senin başkaları tarafından bilinen kimliğin haline geliyor bütün bu saçmalık.

Ben bunların hiçbiri değilim ki… Ben de bir insanım, benim de duygularım var. Sanatçı kişiliğim sebebiyle neden hep bir entrika olmak zorunda ismimin geçtiği her konuda? Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım? Bunun usturuplu, ahlaklı bir yolu yok mu yahu? Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. İşlerim ortada, duruşum ortada, ne yaşadığım belli, neye inandığım belli, neyi temsil ettiğim belli, neyin arkasında durduğum belli.

Buna rağmen; seni olduğun gibi asla yansıtmayan varsayımların bir tezahürü olduğun yanılsamasına herkesin delilercesine inanma isteği neden? Bu çok eskide kalmadı mı artık? Güzel olanı değil de kötü olanı, yanlış olanı çoğaltmak mı güzele, iyiye taşıyacak bizi? Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeter!


Serenay Sarıkaya Instagram

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Görkem Günay

Avatar

İlginizi Çekebilir

Melisa Şenolsun Paylaşımını Kaldırdı.

Aşkını İlan Eden Melisa Şenolsun, Umut Evirgen İle Olan Paylaşımını Kaldırdı..

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün eski eşi olan meslektaşı Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir